Povezane vesti

Kolarov: Ovo je tužan dan za mene (foto)

Kolarov: Ovo je tužan dan za mene (foto)

Hot sport 23.07.2017
Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov i zvanično je postao fudbaler Rome. Iskusni levi bek je prešao iz Mančester Sitija u redove ‘vučice’ za 5 miliona evra. On je proveo u Sitiju sedam godina i za to vreme je osvojio dve Premijer lige, FA Kup… »
Kolarov ima poruku za navijače Lacija

Kolarov ima poruku za navijače Lacija

Sportske.net 23.07.2017
Srpski fudbaler je nedavno ozvaničio prelazak u redove Rome, velikog rivala njegovog bivšeg kluba. Aleksandar Kolarov je leta 2007. godine postao član fudbalskog kluba Lacio, kada je u italijansku prestonicu stigao iz redova OFK Beograda za nešto… »
Kolarov i Džeko opet u istom timu

Kolarov i Džeko opet u istom timu

Al Jazeera 23.07.2017
Reprezentativac Srbije prešao iz Manchester Cityja u Romu u transferu vrijednom pet miliona eura. Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov zvanično je postao nogometaš Rome, s kojom je potpisao trogodišnji ugovor, objavio je italijanski klub. Kolarov… »
Kolarov tri godine u Romi: Želim samo pobede

Kolarov tri godine u Romi: Želim samo pobede

Dnevnik 23.07.2017
RIM: Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov zvanično je postao fudbaler Rome sa kojom je potpisao trogodišnji ugovor, objavio je italijanski klub. Kolarov se posle sedam godina u Mančester Sitiju vratio u Rim, gde je nastupao za Lacio, ali sada u… »
Kolarov u Romi, navijači Lacija ga već "častili" uvredama

Kolarov u Romi, navijači Lacija ga već "častili" uvredama

Vesti online 23.07.2017
Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov i zvanično je postao fudbaler Rome. On je potpisao trogodišnji ugovor sa "vučicom" i tako "ujeo za srce" navijače Lacija, čiji je bio ljbimac pre skoro decenije kada je nosio nebesko plavi dres. Na… »
Kolarov: Ekstremno sam srećan što sam u Romi, daću joj i više od 100% sebe

Kolarov: Ekstremno sam srećan što sam u Romi, daću joj i više od 100% sebe

Sportal blic 23.07.2017
Naš fudbalski reprezentativac Aleksandar Kolarov istakao je da je izuzetno srećan što je potpisao ugovor sa Romom. Foto: asroma.com / Promo Aleksandar Kolarov On je u ekipu "vučice" stigao iz Mančester sitija, u transferu vrednom 4,5 miliona funti… »

Vesti dana »