Повезане вести
Русија јача авијацију: Војска добија 100 нових летелица
Вечерње новости 23.07.2017
Командант ратног ваздухопловства Виктор Бондарев је говорио и о руском борбеном Т-50 (ПАК ФА) пете генерације, истичући да он пилотима пружа неограничене могућности. Ваздушно-космичке снаге Русије планирају да у 2018. години… »
Русија јача авијацију, војска добија 100 нових летјелица
Ал Јазеера 23.07.2017
Зрачно-свемирске снаге Русије планирају у 2018. години добити више од стотину авиона и хеликоптера. Зрачно-свемирске снаге Русије планирају у 2018. години добити више од 100 авиона и хеликоптера, изјавио је командант Руске… »
Руси обнављају авијацију: Стиже више од стотину нових авиона и хеликоптера
Вести онлине 23.07.2017
Ваздушно-космичке снаге Русије планирају да у 2018. години добију више од стотину авиона и хеликоптера, саопштио је новинарима на Међународном авио-космичком салону МАКС 2017 главни командант Виктор Бондарјов. - Добиц́емо… »
Русија појачава авијацију, стиже више од 100 нових летелица
РТС 23.07.2017
Командант ратног ваздухопловства генерал пуковник Виктор Бондарев најавио је да ће Русија 2018. године добити више од 100 нових авиона и хеликоптера. На 13. Међународном авијатичарском и свемирском салону "МАКС-2017", Бондарев је… »
Вести дана »

Синдикати културе предали Министарству финансија захтеве у вези са својим зарадама
Радио сто плус пре 1 сатјош 15 повезаних

Време сутра: Облачно са кишом, поподне разведравање, температура до 17 степени
Сербиан Невс Медиа пре 3 сатајош 15 повезаних

Ухапшен крагујевчанин: Покушао да обије више банкомата, омео га аларм!
Курир пре 1 сатјош 30 повезаних

Пикси се опростио од ФСС, фудбалера и навијача, али не и Србије
Спорт клуб пре 17 минутајош 32 повезане