Povezane vesti

Pismo bolesne devojčice: Zašto mi država ne pruži šansu da živim

Pismo bolesne devojčice: Zašto mi država ne pruži šansu da živim

Radio 021 23.07.2017
Šesnaestogodišnjakinja iz Banje Koviljače Darija Petrović uputila je otvoreno pismo vrhu Srbije u kom ističe da joj je država okrenula leđa. Ona se sedam godina bori sa teškom bolešću. Njoj je dato preko 50 dijagnoza za celokupno vreme lečenja… »
Njeno pismo je uzdrmalo Srbiju, ministar reagovao

Njeno pismo je uzdrmalo Srbiju, ministar reagovao

Mondo 23.07.2017
D. P. (16) se obratila javnosti ukazujući na problem svog zdravstvenog stanja i potrebe za daljim lečenjem. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar odmah je reagovao i zatražio informacije o devojčicinom zdravstvenom stanju. Foto: Guliver/Getty… »
Ministar Lončar reagovao na darijino pismo: "Mogla je da se leči u inostranstvu, ali se nisu pojavili na zakazanim…

Ministar Lončar reagovao na darijino pismo: "Mogla je da se leči u inostranstvu, ali se nisu pojavili na zakazanim…

Blic 23.07.2017
Pismo devojčice Darije Petrović, koja se sedam godina bori s bolešću i nije uspela da prikupi pare za lečenje u inostranstvu, odjeknulo je danas društvenim mrežama. Darija je u otvorenom pismu predsedniku Srbije, premijerki i ministrima navela da… »
Otvoreno pismo bolesne devojčice: "Zašto mi ne date da živim?"

Otvoreno pismo bolesne devojčice: "Zašto mi ne date da živim?"

Blic 23.07.2017
Sedam godina traje borba za ozdravljenje 16-godišnje Darije Petrović, lepe i pametne devojke iz Banje Koviljače kojoj je država Srbija okrenula leđa. Za sve vreme lečenja, Dariji je dato preko 50 dijagnoza, ali nijedna od njih nije bila prava… »

Vesti dana »