Povezane vesti

Foto Cune ispraćen uz "Kafu mi, draga, ispeci"

Foto Cune ispraćen uz "Kafu mi, draga, ispeci"

Večernje novosti 26.07.2017
Predrag Gojković sahranjen u Aleji zaslužnih građana. Ćerka Katarina: Kažu da ljudi kao što si ti ne umiru. Merima Njegomir: Pesma je bila njegov život. BARD starogradske pesme i jedan od najznačajnijih pevača jugoslovenske i srpske scene Predrag… »
Cune sahranjen uz zvuke violine: Putuj sa Bogom i anđelima i vidimo se jednog dana

Cune sahranjen uz zvuke violine: Putuj sa Bogom i anđelima i vidimo se jednog dana

Blic 26.07.2017
Opelo Predragu Cunetu Gojkoviću počelo je u 14.30 u crkvi na Novom groblju, a sahrana je počela u 15 časova. Među brojnim okupljenim prijateljima, rodbinom i poštovaocima dela preminulog pevača su glumci Ivan Bekjarev, Goran Sultanović, ministar… »
Oproštaj od Cuneta uz "Kafu mi, draga, ispeci"

Oproštaj od Cuneta uz "Kafu mi, draga, ispeci"

RTV 26.07.2017
BEOGRAD - Članovi porodice, prijatelji i saradnici oprostili su se danas od jednog od najvećih pevača izvorne i starogradske muzike Predraga Cuneta Gojkovića na komemoraciji u Kamenoj sali Radio Beograda. Komemoracija je počela minutom ćutanja, a… »
Održana komemoracija Predragu Cunetu Gojkoviću: Stvarao je 75 godina, živeo tek par godina više

Održana komemoracija Predragu Cunetu Gojkoviću: Stvarao je 75 godina, živeo tek par godina više

Blic 26.07.2017
Komemoracija Predragu Cunetu Gojkoviću počela je u 12 sati u Kamenoj sali Radio Beograda. Izjave saučesća primaju njegove ćerke i supruga, a veliki broj postovalaca Cunetovog lika i dela došao je da oda poslednju počast legendarnom muzičaru. Među… »
Danas sahrana legende: Kolege se od Cuneta opraštaju pesmom

Danas sahrana legende: Kolege se od Cuneta opraštaju pesmom

Kurir 26.07.2017
Komemoracija će početi govorom Merime Njegomir, a završiće se numerom „Ja bih hteo pesmom da ti kažem“, koju je pevač u svojoj dugoj karijeri poslednju snimio Komemoracija Predraga Cuneta Gojkovića, koji je preminuo prošlog petka, biće… »

Vesti dana »