Povezane vesti

Đoković: Doneo sam radikalnu odluku, odmaram do kraja sezone

Đoković: Doneo sam radikalnu odluku, odmaram do kraja sezone

Dnevnik 26.07.2017
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odlučio je da završi sezonu zbog povrede lakta. „Nakon konsulatacija sa lekarima, doneo sam odluku da odmaram do kraja sezone. Dakle, neću igrati ni jedan zvanični turnir. Ovo je povreda koju vučem već… »
Šta je Gilbert rekao za Novakovu odluku da završi sezonu?

Šta je Gilbert rekao za Novakovu odluku da završi sezonu?

Vesti online 26.07.2017
Ono što se očekivalo, u sredu je dobilo potvrdu - Novak Đoković je zbog povrede lakta odlučio da propusti ostatak sezone. Konferencija našeg asa u Beogradu imala je veliki odjek i bila je udarna sportska vest dana u mnogim svetskim medijima. Nekada… »
Novak platio danak "spartanskom" ritmu

Novak platio danak "spartanskom" ritmu

Vesti online 26.07.2017
Srpski as Novak Đoković odlučio je da propusti ostatak sezone kako bi sanirao povredu lakta i spremno dočekao 2018. godinu. Rekli bismo, logičan potez. U dosadašnjoj karijeri, našeg asa su mimoišle povrede, ali je sada morao da uzme veću pauzu… »
Bez reketa do 2018.

Bez reketa do 2018.

Politika 26.07.2017
Agasi i svi sponzori ostaju u timu, Ančić se premišlja, traži se kondicioni trener. Novak Đoković je raščistio sve dileme i najavio da zbog povrede desnog lakta neće igrati na teniskim turnirima sve do početka 2018. Prvi put u profesionalnoj… »
Novak završio sezonu: Oslanjaću se na prirodan oporavak, nisam tip koji ide na operacije! /video/

Novak završio sezonu: Oslanjaću se na prirodan oporavak, nisam tip koji ide na operacije! /video/

Sportal blic 26.07.2017
Naš najbolji teniser Novak Đoković obelodanio je da će, zbog povrede desnog lakta, propustiti nastavak sezone. Foto: Miralem Čaušević / Promo Novak Đoković "Imam nešto da vam saopštim. Posle godinu i po dana problema sa laktom, što je… »
Vratiću se još jači: Ovako je Novak objasnio razloge svoje duge pauze /video/

Vratiću se još jači: Ovako je Novak objasnio razloge svoje duge pauze /video/

Sportal blic 26.07.2017
Novak Đoković je poručio da takmičarska pauza do kraja 2017. sezone, usled stanja desnog lakta, služi isključivo da bi se još jači vratio sportu u kome je dominirao, poručivši pritom da "ne vidi kraj svoje karijere". Foto: Miralem Čaušević /… »
Novak Đoković završio sezonu, van terena šest meseci

Novak Đoković završio sezonu, van terena šest meseci

N1 Info 26.07.2017
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odlučio je da završi sezonu zbog povrede lakta. "Neću igrati nijedan zvanični teniski turnir do kraja sezone 2017", rekao je proslavljeni teniser. Ne vidim kraj svojoj karijeri, gledaćete još mnogo mečeva… »
Đoković: Neću igrati do kraja sezone (VIDEO)

Đoković: Neću igrati do kraja sezone (VIDEO)

Danas 26.07.2017
Novak Đoković propustiće ostatak sezone zbog ozbiljne povrede lakta koja ga je mučila tokom poslednjih godinu i po dana a koja je eskalirala u četvrfinalu Vimbldona kada je morao da preda meč Tomašu Berdihu. Kako je objasnio ostatak godine biće… »
Novak: Bog je morao da mi pošalje signal

Novak: Bog je morao da mi pošalje signal

Mondo 26.07.2017
Bivši najbolji teniser sveta zvanično je saopštio da neće igrati do kraja godine, ali je tu vest radosno prihvatio i ima velike planove. Novak Đoković ne planira operaciju, a ni da završi karijeru. Foto: Mondo/ Goran Sivački Srpski teniser Novak… »
Đoković propušta ostatak sezone

Đoković propušta ostatak sezone

Novi magazin 26.07.2017
Srpski teniser Novak Đoković objavio je danas da će propustiti ostatak sezone zbog povrede lakta. "Bilo je raznih spekulacija i raznih izjava vezano za stanje moje povrede, pa sam želeo da vas lično obavestim o tome. Nakon konsultacijama s doktorima… »
Đoković završio sezonu

Đoković završio sezonu

Mozzart sport 26.07.2017
„Neću igrati zbog problema sa laktom“, poručio najbolji srpski teniser. Najbolji srpski teniser Novak Ðoković potvrdio je danas da je zbog povrede lakta završio sezonu. „Neću igrati do kraja sezone zbog situacije sa laktom. Dva meseca neću… »
Đoković završio sezonu zbog povrede: Radikalna i teška odluka

Đoković završio sezonu zbog povrede: Radikalna i teška odluka

Sportski žurnal 26.07.2017
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, potvrdio je danas da je zbog povrede lakta završio sezonu i dodao da je doneo radikalan potez, ali da mora da reši problem koji traje oko godinu i po dana. - Neću igrati do kraja sezone zbog situacije sa… »
Novak Đoković završio sezonu

Novak Đoković završio sezonu

Radio 021 26.07.2017
Novak Đoković saopštio je da završava sezonu zbog povrede lakta, i dodao da će vreme koje provede van terena iskoristiti kako bi odmorio i telo i um. Đoković je predao četvrtfinale Vimbldona zbog ovog problema za koji je izjavio da ga muči već… »
Novak Đoković se povlači sa terena do 2018.

Novak Đoković se povlači sa terena do 2018.

Noizz 26.07.2017
Najbolji srpski teniser Novak Đoković objavio je danas na svom Fejsbuk profilu da više neće igrati nijedan meč do kraja ove godine. Đoković je predao četvrtfinale Vimbldona Tomašu Berdihu zbog ovog problema za koji je izjavio da ga muči godinu i… »
Novak Đoković se povlači sa terena do 2018.

Novak Đoković se povlači sa terena do 2018.

Noizz 26.07.2017
Najbolji srpski teniser Novak Đoković objavio je danas na svom Fejsbuk profilu da više neće igrati nijedan meč do kraja ove godine. Đoković je predao četvrtfinale Vimbldona Tomašu Berdihu zbog ovog problema za koji je izjavio da ga muči godinu i… »
Đoković završio sezonu

Đoković završio sezonu

Al Jazeera 26.07.2017
Novak Đoković je nedavno predao četvrtfinale Wimbledona zbog povrede lakta za koju je izjavio da ga muči već duže vrijeme. Najbolji srpski tenisač, ujedno i jedan od najboljih u svijetu tenisa, Novak Đoković odlučio je završiti sezonu zbog… »

Vesti dana »