Povezane vesti

Ispraćen na večni počinak: Sahranjen Predrag Gojković Cune

Ispraćen na večni počinak: Sahranjen Predrag Gojković Cune

Svet plus 26.07.2017
Predrag Gojković Cune, legenda narodne muzike, sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Predrag Gojković Cune preminuo je pre pet dana u 85. godini života. Danas se od njega oprostilo nekoliko stotina ljudi u Aleji… »
Prijatelji i kolege ispratili Cuneta: Na Novom groblju sahranjen Predrag Gojković!

Prijatelji i kolege ispratili Cuneta: Na Novom groblju sahranjen Predrag Gojković!

Kurir 26.07.2017
Predrag Cune Gojkovića sahranjen je danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, a u crkvenom opelu pored sveštenika pevali su i članovi hora RTS-a. Nakon potresne komemoracija u Kamenoj sali radio Beograda, rodbina i kolege i prijatelji stigli… »
Sahranjen uz pesmu "Kafu mi draga ispeci"

Sahranjen uz pesmu "Kafu mi draga ispeci"

Mondo 26.07.2017
Legendarni pevač Predrag Cune Gojković sahranjen je danas na Novom groblju. Njegova ćerka Katarina Gojković održala emotivan govor. Predrag Cune Gojković, pevač narodnih, starogradskih, sevdalinki, zabavnih i meksikanskih pesama, sahranjen je danas… »
Oproštaj od Cuneta uz pesmu „Kafu mi, draga, ispeci"

Oproštaj od Cuneta uz pesmu „Kafu mi, draga, ispeci"

Politika 26.07.2017
Članovi porodice, prijatelji i saradnici oprostili su se danas od jednog od najvećih pevača izvorne i starogradske muzike Predraga Cuneta Gojkovića na komemoraciji u Kamenoj sali Radio Beograda. Komemoracija je počela minutom ćutanja, a pre toga je… »
(Kurir TV) ja bih hteo pesmom da ti kažem: Prijatelji se uz suze oprostili od Cuneta! Porodica nije imala snage da govori!

(Kurir TV) ja bih hteo pesmom da ti kažem: Prijatelji se uz suze oprostili od Cuneta! Porodica nije imala snage da govori!

Kurir 26.07.2017
Komemoracija povodom smrti Predraga Gojkovića Cuneta održana je u 12 časova u Kamenoj sali radio Beograda, gde su se prijatelji, kolege i članovi porodice oprostili od čuvenog pevača. U Kamenoj sali od Cuneta se oprostili su se brojne kolege i… »
Sahrana cuneta gojkovića: Večna kuća uz Batinu

Sahrana cuneta gojkovića: Večna kuća uz Batinu

Večernje novosti 26.07.2017
Cune Gojković biće sahranjen danas u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju. LEGENDARNI interpretator srpskih narodnih pesama, starogradskih, sevdalinki, zabavnih i meksikanskih pesama, Predrag Cune Gojković, počivaće pored svog prijatelja iz… »

Vesti dana »