Povezane vesti

Presrećna: Milica Dabović otkrila pol bebe!

Presrećna: Milica Dabović otkrila pol bebe!

Svet plus 26.07.2017
Milica Dabović, bivša košarkašica, ovih dana uživa u trudnoći, a sreća joj se još više uvećala kad je saznala pol bebe. Milica Dabović nedavno se vratila sa letnjeg odmora, a po povratku otišla je na redovnu kontrolu i saznala da će dobiti… »
IZNENAĐENJE ZA SVE: Milica Dabović otkrila pol deteta!

IZNENAĐENJE ZA SVE: Milica Dabović otkrila pol deteta!

Svet & Skandal 26.07.2017
Milica Dabović je za današnji broj magazina Story otkrila da je saznala pol bebe. “Kada mi je doktorka rekla da ću dobiti sina, suze su mi krenule niz lice. Bila sam neizmerno srećna, ali sam se i dobro isplakala”, navela je slavna košarkašica… »
Porođaj u decembru: Milica Dabović otkrila pol deteta i odmah zaplakala

Porođaj u decembru: Milica Dabović otkrila pol deteta i odmah zaplakala

Blic 26.07.2017
Bivša košarkašica Milica Dabović se nedavno vratila sa letovanja na Azurnoj obali na kojem je bila sa svojom sestrom Anom. Po povratku u Srbiju uradila je još jedan ginekološki pregled i saznala da će postati majka dečaka. - Kada mi je doktorka… »
(FOTO) MILICA DABOVIĆ se rasplakala od sreće: Porodiće se u decembru, a evo kog pola će biti beba!

(FOTO) MILICA DABOVIĆ se rasplakala od sreće: Porodiće se u decembru, a evo kog pola će biti beba!

Kurir 26.07.2017
Bivša košarkašica Milica Dabović se nedavno vratila sa letovanja na Azurnoj obali na kojem je bila sa svojom sestrom Anom. (FOTO) MILICA DABOVIĆ UPUTILA MAJCI DIRLJIVU PORUKU: Izdrži, izdržala si i gore! Samo hrabri opstaju! Po povratku u Srbiju… »
Otkrila pol bebe!

Otkrila pol bebe!

Mondo 26.07.2017
Milica Dabović u intervjuu za "Story" rekla da je zaplakala kada je saznala da li će roditi dečaka ili devojčicu. Košarkašica Milica Dabović, koja će do kraja godine postati mama, rekla je za "Story" da čeka sina. "Simon me je grizao zbog SMS-a"… »

Vesti dana »