Povezane vesti
Srbi srušili švedsku vladu!
Pravda 27.07.2017
Skandal sa poverljivim informacijama o građanima Švedske, koje su dospele u ruke srpskih radnika, izazvao je najveću krizu vlade ove skandinavske zemlje. Premijer Švedske odlučio je da rekonstruše Vladu posle afere o curenju podataka. Birokratskim… »
Kriza vlasti: "Kako su tajne stigle do Srba?!"
Pravda 27.07.2017
Skandal oko poverljivih informacija o građanima Švedske koje su dospele u ruke srpskih radnika mogao bi da izazove najveću krizu vlade ove skandinavske zemlje. Ovo kaže Mikael Delin, novinar švedskog lista “Dagens Niheter” koji je prvi otkrio veliku… »
Zbog Srba uzdrmana vlada u Stokholmu
Večernje novosti 26.07.2017
Prilikom “curenja” poverljivih informacija iz Švedske navodno nije došlo do zloupotreba. Sa srpskom ambasadom nisu kontaktirali. IBM bez komentarα. Skandal oko poverljivih informacija o građanima Švedske, koje su dospele u ruke srpskih radnika kompanije… »