Povezane vesti
Nađa Higl boluje od ulceroznog kolitisa
Politika 01.08.2017
Nekadašnja šampionka sveta u plivanju Nađa Higl objavila je da boluje od neizlečive bolesti i da joj je dijagonostifikovan ulcerozni kolitis, bolest debelog creva. Higl, koja je osvojila zlato na Svetskom prvenstvu u Rimu 2009. godine, istakla joj je… »
Svetska šampionka prolazi kroz noćnu moru: Nađa Higl se suočila sa neizlečivom bolešću
Večernje novosti 01.08.2017
Nađa Higl je 31. jula 2009. pobedila na Svetskom prvenstvu u Rimu na 200 metara prsno, a danas se bori sa bolešću debelog creva. NA dan kada je pre osam godina postala svetska šampionka u plivanju Nađa Higl je obelodanila da boluje od teške bolesti. Nađa… »
Potresno: Nađu Higl napala neizlečiva bolest, ona ne odustaje od borbe
Sportal blic 31.07.2017
Najbolja srpska plivačica Nađa Higl objavila je da bije najtežu životnu bitku, protiv neizlečive bolesti, koju, na sreću, može da drži pod kontrolom. Foto: Promo Kako je saopštila na svom sajtu, šampionka sveta iz 2009. godine Nađa Higl boluje od… »
Vesti dana »
Pucnjava u džamiji u San Dijegu – petoro mrtvih, osumnjičeni tinejdžeri izvršili samoubistvo
RTS pre 7 minutajoš 8 povezanih
N1: Očekuje se poseta ukrajinske delegacije Srbiji, moguće da je predvodi Zelenski
Danas pre 11 satijoš 2 povezane
Poskupljuju usluge sudskih tumača i prevodilaca: Naknade više nego duplirane
Nova pre 12 minutajoš 3 povezane
VIDEO "Studenti pobeđuju": Sve grmelo na "derbiju", poslata glasna poruka
Nova pre 12 minutajoš 6 povezanih




