Povezane vesti
Šta li će joj reći sa javnog servisa? Voditeljka RTS-a pokazala svima kako razmenjuje nežnosti sa partnerom
Blic 01.08.2017
Poželela je da se na ovaj način oglasi na društvenim mrežama, podstaknuta komentarom koji je nedavno dobila na svom Instagram profilu. Marija Veljković, voditeljka "Slagalice" na Javnom servisu, iznenadila je mnoge postavivši fotografiju na kojoj… »
Šokantan komentar!
Mondo 01.08.2017
Voditeljka "Slagalice" dobila je komentar na koji je morala da odreaguje. Foto: Instagram/mare.veljkovic Marija Veljković, voditeljka popularnog kviza "Slagalica" je mnogima omiljeno TV lice. Međutim, ima i onih koji je ne vole, pa joj još i ostavljaju… »
(Foto) voditeljka slagalice nije mogla da ćuti na ovaj komentar: Zašto vam smetaju moja tanka usta i ružne noge?
Kurir 01.08.2017
Marija Veljković važi za jednu od najlepših dama na našim prostorima, ali i jednu od omiljenih voditeljki popularnog kviza "Slagalica", s toga su svima čudni komentari koje ostavljaju fanovi ispod njenih fotki na Instagramu. Marija, tako, nije… »
Vesti dana »

Objavljen audio snimak članova PSG iz Novog Sada kako planiraju nasilne akcije na protestu u subotu
NIN pre 45 minutajoš 17 povezanih

Srbijavoz: Obustavljen međugradski železnički saobraćaj zbog dojave o eksplozivu
NIN pre 45 minutajoš 15 povezanih

Putin za primirje uz uslove, Zelenski odgovor nazvao manipulativnim
BBC News pre 1 satjoš 14 povezanih

Skupština Srbije zaključana do ponedeljka: Izbegavanje potencijalnih provokacija i sukoba
Radio 021 pre 1 satjoš 12 povezanih

Studenti pešaci sve bliži Beogradu, Vučić pozvao 'Studente 2.0' da se povuku iz Pionirskog parka
BBC News pre 8 satijoš 7 povezanih