Povezane vesti
Zdravstvenim radnicima pooštrili uslove za neplaćeno zbog masovnog odlaska u Nemačku
Radio 021 02.08.2017
U zrenjaninskoj bolnici "Doktor Đorđe Joanović", po preporuci Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo, pooštreni su kriterijumi za neplaćeno odsustvo. Zamenik direktora bolnice Vladimir Arbutinov rekao je da trend povećanja broja radnika koji traže… »
Oštriji kriterijumi za neplaćena odsustva zrenjaninskih medicinara
RTS 02.08.2017
Sve veći broj zrenjaninskih medicinskih radnika zainteresovan je za odlazak na privremeni rad u Nemačku i uzimaju neplaćena odsustva sa svojih radnih mesta. Od juče u Opštoj bolnici Zrenjanin poošteni su kriterijumi za dodeljivanje odsustva radnicima… »
Lekari u bolnici u Zrenjaninu uzimaju neplaćeno, pa idu u Nemačku da rade
Nova ekonomija 02.08.2017
U zrenjaninskoj bolnici Dr Đorđe Jovanović su, po preporuci Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo, pooštreni kriterijumi za dodeljivanje neplaćenog odsustva. Zamenik direktora bolnice Vladimir Arbutinov kazao je novinarima da trend povećanja radnika… »
Na neplaćenom - u Nemačkoj
Večernje novosti 01.08.2017
Zbog ozbiljnog nedostatka radne snage u Zrenjaninskoj bolnici okreću list. Od 1. avgusta će od zaposlenih tražiti jak razlog za duže odsustvo. U ZRENjANINSKOJ opštoj bolnici "Dr Đorđe Joanović", na preporuku Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo, od 1… »
Vesti dana »
U Srbiji aktivno 39 požara: Lokalne situacije pod kontrolom u opštinama Bujanovac i Bojnik
Naslovi.ai pre 1 satjoš 24 povezane
Novak izgubio i nije izdržao užas Sinsinatija, bolan poraz pred US Open
Nova pre 1 danjoš 50 povezanih







