Povezane vesti

Pomoć iz Rusije: Helikopter "MI-8" za gašenje požara sleteo u Niš i čeka prvi zadatak

Pomoć iz Rusije: Helikopter "MI-8" za gašenje požara sleteo u Niš i čeka prvi zadatak

Blic 02.08.2017
Ruski helikopter za gašenje požara “MI-8” stigao je oko 21.30 sati noćas u Niš, gde će iz preventivnih razloga biti stacioniran do 31. avgusta, s obzirom da dugoročna vremenska prognoza upućuje na visoki rizik od pojave velikih šumskih… »
Rusija poslala vatrogasni helikopter u Srbiju

Rusija poslala vatrogasni helikopter u Srbiju

Novi magazin 02.08.2017
Helikopter "Mi-8" ruskog ministarstva za vanredne situacije poleteo je ka Srbiji gde će biti na raspolaganju u slučaju izbijanja požara, rečeno je za agenciju Tass u tom ministarstvu. U skladu sa zahtevom vlade Srbije i vlade Rusije iz Moskve je ka… »
Bratski: U Srbiju stiže Mi-8 od Rusije

Bratski: U Srbiju stiže Mi-8 od Rusije

Pravda 02.08.2017
Rusija je poslala Srbiji helikopter Mi-8 koji će stupiti na dežurstvo u okviru Srpsko-ruskog humanitarnog centra kako bi pomagao domaćim službama u slučaju izbijanja požara, saopšteno je iz ruskog Ministarstva za vanredne situacije. Kako Sputnjik… »
Bratski: U Srbiju stiže Mi-8 od Rusije

Bratski: U Srbiju stiže Mi-8 od Rusije

Pravda 02.08.2017
Rusija je poslala Srbiji helikopter Mi-8 koji će stupiti na dežurstvo u okviru Srpsko-ruskog humanitarnog centra kako bi pomagao domaćim službama u slučaju izbijanja požara, saopšteno je iz ruskog Ministarstva za vanredne situacije. Kako Sputnjik… »
Rusi šalju helikopter za gašenje požara

Rusi šalju helikopter za gašenje požara

RTS 02.08.2017
Helikopter Mi-8 ruskog Ministarstva za civilnu zaštitu, vanredne situacije i otklanjanje posledica elementarnih nepogoda u popodnevnim satima sleteće na niški aerodrom "Konstantin Veliki", najavljuju iz Sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije. Ruski… »
Iz Rusije stiže helikopter za gašenje požara

Iz Rusije stiže helikopter za gašenje požara

Danas 02.08.2017
Helikopter MI-8 poleteo je iz Moskve i očekuje se da za nekoliko sati sleti u Niš gde će biti do 31. avgusta kao deo Srpsko-ruskog humanitarnog centra. On će, kako kažu u Sektoru za vanredne situacije, pomagati u gašenju požara ukoliko za to bude… »
Rusija poslala Srbiji helikopter za gašenje požara

Rusija poslala Srbiji helikopter za gašenje požara

Vesti online 02.08.2017
Rusija je poslala Srbiji helikopter Mi-8 koji će stupiti na dežurstvo u okviru Srpsko-ruskog humanitarnog centra kako bi pomagao domaćim službama u slučaju izbijanja požara, saopšteno je iz ruskog Ministarstva za vanredne situacije. Kako Sputnjik… »
[POSLEDNJA VEST] Rusija poslala u Srbiju helikopter Mi-8: „Letelica će dežurati u Nišu u slučaju požara“

[POSLEDNJA VEST] Rusija poslala u Srbiju helikopter Mi-8: „Letelica će dežurati u Nišu u slučaju požara“

Tango Six 02.08.2017
Kako je danas prenela ruska agencija TASS, helikopter Mi-8 ruskog Ministarstva za vanredne situacije (MČS) poleteo je jutros iz Moskve za Srbiju gde će danonoćno dežurati i biti upotrebljen u slučaju izbijanja velikih požara. Pozivajući se na… »

Vesti dana »