Povezane vesti
Junker: Stabilnost EU preduslov da Balkan ponovo ne zarati
Radio 021 03.08.2017
Predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker rekao je da nije za skori ulazak Zapadnog Balkana u Evropsku uniju, ali da, zbog stabilnosti regiona, te zemlje moraju da imaju evropsku perspektivu. "Nisam za skori ulazak Zapadnog Balkana u EU. Ali ako… »
Junker: Nisam za skori ulazak Balkana u EU
Danas 03.08.2017
Predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker rekao je za američki list Politiko da nije za skori ulazak zapadnog Balkana u Evropsku uniju, ali da zbog stabilnosti regiona te zemlje moraju da imaju evropsku perspektivu, prenosi Hina. "Nisam za skori… »
Junker: Stabilnost EU je preduslov da Balkan ne bude u ratu
RTS 03.08.2017
Predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker izjavio je da nije za to da se zemlje Zapadnog Balkana uskoro pridruže Evropskoj uniji, ali je istovremeno upozorio da ukoliko budu lišene evropske perspektive, "ponovo ćemo doživeti ono što smo doživeli… »
Junker: Nisam za to da zemlje Zapadnog Balkana uskoro uđu u EU
Nova ekonomija 03.08.2017
Predsednik Evropske komisije Žan Klod Junker naveo da nije za to da zemlje Zapadnog Balkana što pre uđu u Evropsku uniju. Međutim, naglasio je da se zemljama na Balkanu ne sme oduzeti evropska perspektiva. U intervjuu za Politiko Junker je naveo da je… »
Vesti dana »

PMF: Pustite našeg studenta, pokrenite postupak protiv policajca koji je rekao da ga vode na streljanje
Radio 021 pre 11 minutajoš 30 povezanih

Protesti i kontraprotesti u Subotici: SNS poziva na skup, studenti apeluju na mir
Serbian News Media pre 16 minutajoš 24 povezane

Pred nama je miholjsko leto Meteorolog Ristić dao vremensku prognozu za septembar- Prava jesen stiže ovog datuma
Dnevnik pre 36 minutajoš 21 povezana

Đilas (SSP): Brnabić da podnese ostavku, a tužilaštvo da pokrene postupak
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih