Povezane vesti

Godišnjica Oluje: Završen zvanični deo, večeras koncert Kazališta

Godišnjica Oluje: Završen zvanični deo, večeras koncert Kazališta

Dnevnik 05.08.2017
KNIN, ZAGREB: Nakon svete mise održane u kninskoj crkvi, povodom 22. godišnjice vojno-policijske akcije Oluja, hrvatski zvaničnici napustili su Knin, gde je ranije održana centralna svečanost povodom obeležavanja Dana pobede i domovinske zahvalnosti… »
Knin: Sedmoro privedeno zbog "Za dom spremni"

Knin: Sedmoro privedeno zbog "Za dom spremni"

Danas 05.08.2017
U centru Knina u kom se danas obeležava 22. godina "Oluje", policija ja privela grupu izgrednika koja je nekoliko puta uzvikivala ustaški pozdrav "Za dom spremni". Nešto pre 15 sati došla je grupa od sedam muškaraca u crnim košuljama i poklonivši… »
Kitarović: Mi se ne veselimo bilo čijoj tuzi

Kitarović: Mi se ne veselimo bilo čijoj tuzi

Dnevnik 05.08.2017
KNIN: Tradicionalnom budnicom ulicama Knina, u tom gradu je počela centralna manifestacija obeležavanja Dana pobede i domovinske zahvalnosti, Dana branitelja i 22. godišnjica vojno-policijske akcije hrvatskih snaga “Oluja”, tokom koje je iz… »
Dok državni vrh Hrvatske slavi godišnjicu "Oluje", tamošnji mediji otkrivaju da je stvarnost potpuno drugačija

Dok državni vrh Hrvatske slavi godišnjicu "Oluje", tamošnji mediji otkrivaju da je stvarnost potpuno drugačija

Blic 04.08.2017
Dok se čitav hrvatski državni vrh sjatio u Kninu povodom Dana pobede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 22-godišnjice vojno-policijske operacije "Oluja", izvan nacifranih čestitki i slikanja s ogromnim buketima pred grobljem, istina… »

Vesti dana »