Povezane vesti
Eksplozija uoči ručka, muškarac ozbiljno povređen!
BK TV 06.08.2017
Pedesetjednogodišnji čobanin iz Prijedora A.Z. teško je povređen od eksplozivne naprave na Manjači kod Banjaluke, trenutno je u stabilnom stanju, ali su sve dalje prognoze preuranjene, rečeno je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske. Njemu… »
Naložio vatru da spremi ručak: Čobanin teže povređen od eksplozivne naprave na Manjači
Blic 06.08.2017
Pedesetjednogodišnji čobanin iz Prijedora A.Z. teško je povređen od eksplozivne naprave na Manjači kod Banjaluke, trenutno je u stabilnom stanju, ali su sve dalje prognoze preuranjene, rečeno je u Univerzitetskom kliničkom centru (UKC) RS. Njemu su… »
Eksplozija na Manjači: Čobanin naložio vatru da spremi ručak, pa završio u bolnici
Kurir 06.08.2017
Čobanin (51) iz Prijedora A.Z. teško je povređen od eksplozivne naprave na Manjači kod Banjaluke. On je povrede zadobio u mestu Donji Radmanjići u neposrednoj blizini kasarne Mika Bosnić, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka. Eksplozija se dogodila… »
Vesti dana »

Na granicama promenljiva situacija - na Gradini najduže kolone vozila, na Batrovcima se čeka dva sata
RTS pre 2 minutajoš 7 povezanih

Vučević: Kraj naredne godine realan i odgovoran datum za sledeće parlamentarne izbore
Danas pre 17 minutajoš 3 povezane

UKRAJINSKA KRIZA Ukrajina uvela sankcije firmama koje podržavaju Rusiju; Gančev: Približavamo se predgrađu Kupjanska
RTV pre 52 minutajoš 4 povezane