Povezane vesti

(Kurir TV) Ala će se Vulin ubedačiti! Evo šta kažu dame na ideju da im se uvede predvojnička obuka

(Kurir TV) Ala će se Vulin ubedačiti! Evo šta kažu dame na ideju da im se uvede predvojnička obuka

Kurir 07.08.2017
Predlog ministra odbrane da žene u Srbiji, uzrasta mlađeg od 50 godina, prođu obaveznu obuku za davanje prve pomoći i postupanje u vanrednim situacijama naišao je na lavinu komentara u javnosti i društvenim mrežama. Hteli smo od naših sugrađanki… »
Vulin prolupao, biljana srbljanović ga oduvala: U jedinicu tog bolesnika ne idem ni mrtva!

Vulin prolupao, biljana srbljanović ga oduvala: U jedinicu tog bolesnika ne idem ni mrtva!

Kurir 07.08.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin nije služio vojsku, ali je zato sada rešen da u rovove pošalje ne samo muškarce nego bi pod opasač da stavi i žene mlađe od 50 godina! On je, naime, najavio da će sve žene morati da prođu obaveznu obuku za… »
Hit Pismo na Fejsbuku razvalilo vulinov predlog o vojnom roku za žene: Dragi moj mužu, pasulja sam ti nakuvala, a sad odoh da…

Hit Pismo na Fejsbuku razvalilo vulinov predlog o vojnom roku za žene: Dragi moj mužu, pasulja sam ti nakuvala, a sad odoh da…

Kurir 07.08.2017
Odluka ministra odbrane Aleksandra Vulina da ubuduće u rovove šalje i žene skandalizovala je domaću javnost, a bilo je i onih koji su u pomenutom predlogu našli inspiraciju za duhovite dosetke. Tako je ironično "Pismo iz vojske" izvesne Jovanke… »

Vesti dana »