Povezane vesti

Mrkela otkrio - Evo ko menja Jovičića!

Mrkela otkrio - Evo ko menja Jovičića!

Sportske.net 08.08.2017
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela preneo je dobre vesti vezane za stanje povrede Branka Jovičića i otkrio ko bi trebalo da ga zameni. Veliki peh zadesio je crveno-bele u nedelju uveče tokom meča sa Čukaričkim koji je odigran u okviru… »
Stvari postale ozbiljne, Drinčić prijavio pretnje policiji

Stvari postale ozbiljne, Drinčić prijavio pretnje policiji

Sportske.net 08.08.2017
Vezni fudbaler Čukaričkog Nikola Drničkić odlučio je da se obrati policiji zbog pretnji koje je dobio u prethodnih 48 sati. Apeli koje su u prethodna 24 sata poslali čelnici Crvene zvezde i Čukaričkog nisu dali rezultata zbog čega će biti posla… »
Strasti se ne smiruju: Nikola Drinčić prijavio policiji pretnje

Strasti se ne smiruju: Nikola Drinčić prijavio policiji pretnje

Hot sport 08.08.2017
Veliku prašinu je podiglo povređivanje fudbalera Crvene zvezde Branka Jovičića od strane Nikole Drinčića, a igrač Čukaričkog se nakon meča našao na udaru navijača crveno-belih. Bivšem fudbaleru Partizana se ne preti samo preko komentara na… »
Zbog pretnji Drinčić prijavio slučaj policiji

Zbog pretnji Drinčić prijavio slučaj policiji

Vesti online 08.08.2017
Povreda Branka Jovičića u duelu sa Čukaričkim izazvala je brojne reakcije jer je prvi za pogibeljan start bio optužen bivši igrač Partizana Nikola Drinčić, koji tom prilikom nije dobio ni žuti karton. Međutim, prema njegovim tvrdnjama vezista… »
Nikola Drinčić prijavio policiji pretnje

Nikola Drinčić prijavio policiji pretnje

Sportski žurnal 08.08.2017
Zbog povređivanja Branka Jovičića, Nikola Drinčić našao se na udaru navijača Crvene zvezde ne samo u komentarima na portalima. Fudbaler Čukaričkog Nikola Drinčić prijavio je policiji da su mu nepoznati ljudi pretili telefonom optužujući ga da… »
Drinčić: Nisam ja povredio Jovičića!

Drinčić: Nisam ja povredio Jovičića!

Mozzart sport 08.08.2017
„Tako mi je on rekao, pošto sam ga nazvao čim sam čuo da je povređen“, poručio je vezista Čukaričkog. Start Nikole Drinčića odvojio je od terena Branka Jovičića. Takav utisak se stekao posle duela Crvene zvezde i Čukaričkog. Vezista… »
Drinčić o povredi jovičića: Nisam ga ja povredio!

Drinčić o povredi jovičića: Nisam ga ja povredio!

Hot sport 08.08.2017
Dva dana posle starta i povrede koji su uzburkali javnost u Srbiji, oglasio se ‘krivac’ Nikola Drinčić. Navijači Crvene zvezde uzeli su ‘na zub’ bivšeg vezistu Partizana, a sada Čukaričkog Nikolu Drinčića jer je u duelu trećeg kola… »
TOTALNI OBRT - Drinčić nije povredio Jovičića?!

TOTALNI OBRT - Drinčić nije povredio Jovičića?!

Sportske.net 08.08.2017
Posle brojnih osuda koje je pretrpeo od strane navijača Crvene zvezde, Nikola Drinčić danas izneo svoju verziju događaja. Otkrio je i šta mu je rekao Jovičić. Utakmica između Crvene zvezde i Čukaričkog (3-0) prošlog vikenda na Marakani ostala… »
Faul koji je rasplamsao strasti: Drinčić: Izvinio sam se Jovičiću, a on mi je rekao da ga nisam ja povredio

Faul koji je rasplamsao strasti: Drinčić: Izvinio sam se Jovičiću, a on mi je rekao da ga nisam ja povredio

Sportal blic 08.08.2017
Fudbaler Čukaričkog Nikola Driničić istakao je da je odmah, čim je saznao da je njegov rival iz Crvene zvezde Branko Jovičić doživeo tešku povredu, uputio izvinjenje, a da mu je igrač crveno-belih poručio da do preloma metatarzalne kosti nije… »
Javio se Drinčić: Nisam ja povredio Jovičića

Javio se Drinčić: Nisam ja povredio Jovičića

Mondo 08.08.2017
Fudbaler Čukaričkog kaže da je zvao vezistu crveno-belih, koji mu je rekao da nije on kriv za povredu. Foto: MN Press Oštar start Nikole Drinčića u prvom poluvremenu duela Crvene zvezde i Čukaričkog podigao je veliku prašinu, pošto je jedan od… »
Drinčić: Jovičić mi je rekao da ga nisam ja povredio

Drinčić: Jovičić mi je rekao da ga nisam ja povredio

Vesti online 08.08.2017
Fudbaler Čukaričkog Nikola Drinčić, koji je posle povrede Branka Jovičića bio meta mnogih negativnih komentara, izjavio je danas da mu je prvotimac Zvezde otkrio da nije povređen posle njegovog starta. - Ja se borim za sebe kao i svako drugi, borim… »
Veleobrt - Drinčić: Jovičić mi je rekao da ga nisam ja povredio

Veleobrt - Drinčić: Jovičić mi je rekao da ga nisam ja povredio

Sportski žurnal 08.08.2017
Čukarički je na svom sajtu objavio priču sa Nikolom Drinčićem, za koga se mislilo da je teško povredio kolegu iz Crvene zvezda Branka Jovičića, ali... Branku Jovičiću iz Zvezde jena meču sa Čukaričkim polomljena metatarzalna kost i čega ga… »
Zvezda izabrala zamenu za Jovičića, koliko će zarađivati?

Zvezda izabrala zamenu za Jovičića, koliko će zarađivati?

Sportske.net 08.08.2017
Prema poslednjim informacijama, dogovor je postignut, ono što treba da usledi je zvanična promocija i priključenje novog igrača ekipi Vladana Milojevića. Brojne aktivnosti ovih dana na stadionu ''Rajko Mitić'', pogotovo posle povrede odličnog… »

Vesti dana »