Povezane vesti
Radnici 'Goše' još ne znaju kad će u Slovačku na sastanak sa bivšim vlasnikom
Nova ekonomija 09.08.2017
Radnici fabrike šinskih vozila Goša iz Smederevske Palanke još ne znaju kada putuju u Slovačku na sastanak sa bivšim vlasnikom. Radnici štrajkuju zbog neisplaćenih plata, a u planu je sastanak sa slovačkom kompanijom ŽOS, rekao je danas predsednik… »
Radnici Goše još čekaju poziv za sastanak u Slovačkoj
Novi magazin 09.08.2017
Radnici fabrike šinskih vozila "Goša" iz Smederevske Palanke koji štrajkuju zbog neisplaćenih plata još ne znaju kada putuju u Slovačku na sastanak sa bivšim vlasnikom, slovačkom kompanijom ŽOS, rekao je danas predsednik Štrajkačkog odbora Milan Vujičić… »
Vesti dana »
Dijana Hrka nakon odbacivanja optužnice protiv Vesića u Novom Sadu: Bruka i sramota Srbije, ako treba - podneću privatnu tužbu
N1 Info pre 31 minutajoš 68 povezanih
Stefanović o ambasadorskoj konferenciji: Vučić govorio kao Milošević pre pada s vlasti
N1 Info pre 3 satajoš 37 povezanih
Putevi Srbije apelovali na oprez zbog najavljenog snega
Šabačke novosti pre 51 minutajoš 57 povezanih
MMF: Struja poskupljuje i dogodine, možda i gas, a NIS bi mogao da stvori nestašicu 20 odsto potrošnje goriva
Nova ekonomija pre 2 satajoš 15 povezanih
Ukrajinci priznali da stoje iza napada u Moskvi: Oglasila se obaveštajna služba, evo šta navode kao razlog
Mondo pre 2 satajoš 44 povezane


