Povezane vesti

Mihail Dudaš: Domaći sam odradio, daću sve od sebe

Mihail Dudaš: Domaći sam odradio, daću sve od sebe

Hot sport 10.08.2017
Reprezentativac Srbije Mihail Dudaš kaže da je maksimalno spreman za početak takičenja u desetoboju na Svetskom prvenstvu u Londonu. –Ono što mogu od srca da vam kažem jeste da sam ja svoj “domaći“ odradio, da sam se spremio koliko sam mogao… »
Dudaš kaže da je uradio "domaći zadatak"

Dudaš kaže da je uradio "domaći zadatak"

Vesti online 10.08.2017
Najbolji srpski desetobojac Mihail Dudaš, najavljuje veliku borbu naredna dva dana na Prvenstvu sveta u Londonu. Prva disciplina desetoboja na programu je sutra, 11.avgusta od 11 sati, kada će Dudaš trčati na 100m. - Vodeći se iskustvom koje broji… »
Dudaš pred start desetoboja: Pratite me, bodrite, smejte se sa mnom i plačite ako treba

Dudaš pred start desetoboja: Pratite me, bodrite, smejte se sa mnom i plačite ako treba

Večernje novosti 10.08.2017
Već 20 godina se bavim atletikom i znam da me čeka još jedan turbulentan let. Ja sam svoj "domaći" odradio i daću sve od sebe da takmičenje prođe što bolje, kaže Mihail Dudaš. MIHAIL Dudaš poslao je emotivnu poruku pred start u desetoboju… »
Dudaš: "Domaći sam odradio, daću sve od sebe"

Dudaš: "Domaći sam odradio, daću sve od sebe"

Sportske.net 10.08.2017
Reprezentativac Srbije u atletici Mihail Dudaš rekao je danas da je maksimalno spreman za početak takičenja u desetoboju na Svetskom prvenstvu u Londonu. Prva disciplina desetoboja na programu je sutra od 11.00, kada će Dudaš trčati na 100 metara, a… »
Uradio domaći zadatak: Dudaš spreman za višeboj: Čeka nas turbulentan let

Uradio domaći zadatak: Dudaš spreman za višeboj: Čeka nas turbulentan let

Sportal blic 10.08.2017
Naš desetobojac Mihail Dudaš najavljuje veliku borbu naredna dva dana na Svetskom prvenstvu u Londonu. Foto: ASS / Promo Mihail Dudaš Prva disciplina desetoboja na programu je i petak od 11 sati kada će trčati na 100 metara. Potom slede skok udalj… »

Vesti dana »