Povezane vesti

Čavić: Ivana doživela veću nepravdu od mene

Čavić: Ivana doživela veću nepravdu od mene

RTV 12.08.2017
BEOGRAD - Bivši srpski plivač i olimpijac Milorad Čavić smatra da je atletičarka Ivana Španović doživela veću nepravdu nego što je on na Olimpijskim igrama u Pekingu kada je Amerikanac Majkl Felps na kontroverzan način osvojio zlatnu medalju… »
Kako uvek nama? Koš Turaka iz auta, krađa Čavića, Tijana i sad Ivana /video/

Kako uvek nama? Koš Turaka iz auta, krađa Čavića, Tijana i sad Ivana /video/

Sportal blic 12.08.2017
Kad ne mogu da nas pobede na terenu, pošteno, onda se posegne za nekim drugim stvarima. Nisu to ni trikovi, prejako bi bilo reći i krađa, ali je sportistima iz Srbije oduzeto ono što su pošteno zaslužili na terenu, u bazenu, na atletskoj stazi… »
Čavić: Španović doživela veću nepravdu od mene

Čavić: Španović doživela veću nepravdu od mene

Politika 12.08.2017
Bivši srpski plivač Milorad Čavić smatra da je atletičarka Ivana Španović doživela veću nepravdu nego što je on na Olimpijskim igrama u Pekingu kada je Amerikanac Majkl Felps na kontroverzan način osvojio zlatnu medalju ispred njega. „Prosto… »
Milorad Čavić: Ovo je velika sramota! Ivana je doživela veću nepravdu nego ja!

Milorad Čavić: Ovo je velika sramota! Ivana je doživela veću nepravdu nego ja!

Hot sport 12.08.2017
Dan nakon što je Ivana Španović ostala bez medalje na Svetskom prvenstvu u Londonu, našoj atletičarki stižu poruke podrške sa svih strana. Legendarni srpski plivač Milorad Čavić pružio je podršku Ivani Španović posle kontroverznog kraja… »
Čavić: "Ivana doživela veću nepravdu od moje"

Čavić: "Ivana doživela veću nepravdu od moje"

Sportske.net 12.08.2017
Milorad Čavić se oglasio na svom Tviter nalogu. Sećamo se svi vrlo dobro te 2008. godine kada je Milorad Čavić izgubio zlatnu medalju zbog tehnologije. Na snimku se jasno videlo da je prvi dotakao taster, ali nedovoljno jako da bi tehnologija to… »
Milorad Čavić: Ovo je veća nepravda od moje!

Milorad Čavić: Ovo je veća nepravda od moje!

Mondo 12.08.2017
"Dogodila se velika sramota", kaže legendarni srpski plivač, koji zna kako je kad ne osvojiš zlato iako si bio najbolji. Foto: MN Press Ivani Španović se u Londonu pocepao papir na leđima, a Milorad Čavić u Pekingu nije pritisnuo taster dovoljno… »
Čavić: Ivana je doživela veću nepravdu od mene

Čavić: Ivana je doživela veću nepravdu od mene

Radio 021 12.08.2017
Milorad Čavić nekadašnji srpski plivač, smatra da je Ivani Španović napravljena veća nepravda nego njemu 2008. godine. Najbolja srpska atletičarka ostala je bez zlatne medalje na Svetskom prvenstvu u Londonu pošto joj se odlepio broj na leđima… »
Čavić o slučaju španović: Boli me srce zbog svega, veća nepravda od one moje

Čavić o slučaju španović: Boli me srce zbog svega, veća nepravda od one moje

Večernje novosti 12.08.2017
Bio sam u avionu na putu za Ameriku i nisam video skok dok mi Tviter nije „eksplodirao“. Velika je to sramota za svetsku federaciju i to ne pričam zato što je Ivana naša, kaže Milorad Čavić. IVANINA priča je na neki način drugi deo teorije… »
Milorad Čavić besan: Ivana Španović je doživela veću nepravdu nego ja protiv Felpsa u Pekingu!

Milorad Čavić besan: Ivana Španović je doživela veću nepravdu nego ja protiv Felpsa u Pekingu!

Press 12.08.2017
Jedan od najboljih srpskih plivača svih vremena Milorad Čavić oglasio se na društvenim mrežama kako bi podržao Ivanu Španović posle skandala u finalu skoka u dalj na Svetskom prvenstvu u Londonu. Foto: Čavić je podsetio na čuvenu trku sa… »
"Veća nepravda od moje": Ovako je Čavić video Ivanin skok: Skandal i sramota!

"Veća nepravda od moje": Ovako je Čavić video Ivanin skok: Skandal i sramota!

Sportal blic 12.08.2017
Ako neko zna kako se oseća Ivana Španović posle gubitka medalje na Svetskom prvenstvu, onda je to sigurno Milorad Čavić. Naš bivši plivač se oglasio i smatra da je skakačica udalj doživela nepravdu veću od njegove. Foto: A. Dimitrijević / RAS… »
Čavić: Ivana Španović doživela veću nepravdu od moje u Pekingu

Čavić: Ivana Španović doživela veću nepravdu od moje u Pekingu

Sportski žurnal 12.08.2017
Povodom „oduzimanja“ zlatne medalje Ivani Španović na Svetskom prvenstvu u Londonu oglasio se Milorad Čavić. Najbolji srpski plivač Milorad Čavić, koji se susreo sa sličnim slučajem nepravde na Olimpijskim igrama u Pekingu kada je pobedio… »
Čavić uporedio nepravdu prema sebi i prema Ivani

Čavić uporedio nepravdu prema sebi i prema Ivani

Vesti online 12.08.2017
Velika većina ljubitelja sporta nakon dešavanja na Svetskom prvenstvu u atletici, kada je Ivana Španović imala skok za zlatnu medalju, ali zbog zastarelih pravila je ostala bez nje, prisetila se slične situacije u kojoj je bio srpski plivač Milorad… »
Odbijeni smo jer bi Amerika ostala bez dve medalje! Pravila su glupa! Nema dokaza da smo izgubili (video)

Odbijeni smo jer bi Amerika ostala bez dve medalje! Pravila su glupa! Nema dokaza da smo izgubili (video)

Mozzart sport 12.08.2017
Šta se sve dešavalo iza zatvorenih vrata, ono što nije moglo da se vidi u prenosu. Milorad Čavić 2008. u Pekingu - Ivana Španović 2017. u Londonu. U oba slučaja zvanično obrazloženje je da je elektronika presudila našim asovima i odvojila ih od… »

Vesti dana »