Povezane vesti

Marko Nikolić poveo svoju ekspediciju u Beograd

Marko Nikolić poveo svoju ekspediciju u Beograd

Sportske.net 16.08.2017
Ekipa Videotona danas se uputila u glavni grad Srbije gde će sutra odigrati prvi meč poslednjeg kruga kvalifikacija za Ligu Evrope. Na zvaničnom klupskom sajtu i društvenim mrežama objavljeno je par detalja pred sam polazak u Beograd, što možete da… »
Možda znaju nešto što mi ne znamo: Amerika upozorava na huligane u Humskoj? (foto)

Možda znaju nešto što mi ne znamo: Amerika upozorava na huligane u Humskoj? (foto)

Hot sport 16.08.2017
Američki ‘Stejt dipartment’ izdao je proglas kojim se obraća svojim državljanima u Beogradu uoči sutrašnje utakmice između Partizana i Videotona. Vrlo zanimljiva objava američkog ‘Stejt dipartmenta’, baš uoči utakmice protiv Videotona… »
Stejt dipartment: Pazite se huligana u Beogradu

Stejt dipartment: Pazite se huligana u Beogradu

Mondo 16.08.2017
Američke vlasti objavile upozorenje svojim građanima da u četvrtak uveče izbegavaju stadion Partizana i okolinu. Ali, postoji tu omaška... Foto: MN Press I oni greše! Američki Stejt dipartment objavio je upozorenje svojim državljanima da u… »
Videoton krenuo put Beograda: Cilj je ne primiti gol u Humskoj

Videoton krenuo put Beograda: Cilj je ne primiti gol u Humskoj

Hot sport 16.08.2017
Ekipa Videotona danas se uputila u glavni grad Srbije gde će sutra u Humskoj odigrati prvi meč plej-ofa za Ligu Evrope. Na zvaničnom klupskom sajtu i društvenim mrežama objavljeno je par detalja pred sam polazak u Beograd. Megérkezett a Vidi… »

Vesti dana »