Povezane vesti

Marko Nikolić: Pobednika će odlučiti sitnice

Marko Nikolić: Pobednika će odlučiti sitnice

Dnevnik 16.08.2017
Pred susret Partizana i Videotona koji se igra u četvrtak od 21.00, novinarima su se obratili trener mađarskog tima Marko Nikolić i kapiten Roland Juhas. „Došli smo do plej-ofa Lige Evrope, žreb je želeo da idemo na Partizan, a to je protivnik kog… »
Šta je rekao Nikolić pred duel sa Partizanom?

Šta je rekao Nikolić pred duel sa Partizanom?

Vesti online 16.08.2017
Pre manje od dva meseca, Partizanu je doneo duplu krunu, a sada će Marko Nikolić "udariti" na nekadašnji klub, kao trener Videotona. Mađarski vicešampion stigao je u Humsku na prvi duel plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope. Mladi stručnjak rekao je da… »
Marko Nikolić ponovo u Humskoj: Emotivne reči pred sudar sa ‘svojim’ Partizanom (foto)

Marko Nikolić ponovo u Humskoj: Emotivne reči pred sudar sa ‘svojim’ Partizanom (foto)

Hot sport 16.08.2017
Pred sutrašnji okršaj Partizana i Videotona, novinarima su se obratili trener mađarskog tima Marko Nikolić i kapiten Roland Juhas. Biće itekako zanimljivo sutra u Humskoj. Ne samo zbog duela koji vodi u Ligu Evrope, već i zbog povratka Marka… »
Kapiten videotona: Juhas: Igrao sam za Anderleht pred "grobarima", žao mi je što ih neće biti

Kapiten videotona: Juhas: Igrao sam za Anderleht pred "grobarima", žao mi je što ih neće biti

Sportal blic 16.08.2017
Kapiten fudbalskog kluba Videoton, iskusni defanzivac Roland Juhas, žali što, usled kazne UEFA, neće biti publike u prvom meču sa Partizanom u plej-ofu za Ligu Evrope, koji se igra u četvrtak od 21 sat u Beogradu. Foto: Instagram Roland Juhas… »

Vesti dana »