Povezane vesti

Skandal u Bačkoj Palanci, Lučanci napustili teren, a Milovanović najavio odlazak!

Sportske.net 19.08.2017
Mladost iz Lučana je prema mišljenju šefa struke Nenada Milovanovića oštećena kada je dosuđen penal u 55. minutu utakmice. Mladost iz Lučana je danas poražena od Bačke rezultatom 1:0 u Bačkoj Palanci, a domaćin je mogao i do ubedljivije pobede… »
Lučanci napustili teren posle penala u 55. minutu! Milovanović: Vreme za novog trenera

Sportski žurnal 19.08.2017
Sudija Srđan Obradović, u 55. minutu, dosudio je kazneni udarac za Bačkopalančane. Posle dosuđenog penala nezadovoljan sudijskom odlukom, trener Mladosti, Nenad Milovanović, povukao je ekipu, ali je posle nekoliko minuta i vratio u teren, pa je… »