Povezane vesti

Brnabić i knežević o goši: Uradili smo za tu firmu više nego što smo po zakonu mogli

Brnabić i knežević o goši: Uradili smo za tu firmu više nego što smo po zakonu mogli

Blic 20.08.2017
Vlada Srbije je za fabriku šinskih vozila "Goša" učinila više nego što je zakonski mogla, kaže premijerka Ana Brnabić, dodavši da ne zna šta još može da uradi za tu privatnu kompaniju. Ona je pojasnila da je "Goša" privatna fabrika, da je… »
Brnabić: Ne znam šta još možemo da uradimo za 'Gošu' kad smo sve već uradili

Brnabić: Ne znam šta još možemo da uradimo za 'Gošu' kad smo sve već uradili

Nova ekonomija 20.08.2017
Vlada Srbije je za fabriku šinskih vozila Goša učinila više nego što je zakonski mogla kaže premijerka Ana Brnabić. Ona je dodala i da ne zna šta još može da uradi za tu privatnu kompaniju. Ona je pojasnila da je Goša privatna fabrika, da je… »
Premijerka Brnabić otvorila konferenciju o editovanju genoma: Veći privredni rast do kraja godine

Premijerka Brnabić otvorila konferenciju o editovanju genoma: Veći privredni rast do kraja godine

Blic 20.08.2017
Važno je što je debata i dijalog oko pitanja Kosova pokrenut, to je hrabar i odgovoran potez predsednika Srbije, rekla je srpska premijerka Ana Brnabić. - Mislim da je dijalog počeo. I ljudi koji kažu "mi ne želimo da učestvujemo u takvom dijalogu"… »
Brnabić: Dobro je što je dijalog o Kosovu počeo

Brnabić: Dobro je što je dijalog o Kosovu počeo

Beta 20.08.2017
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je dobro što je dijalog o Kosovu na koji pozvao predsednik Srbije počeo. "Mi kao Srbija, i svi njeni gradjani, treba da znamo koji su naši nacionalni ciljevi", rekla je Brnabić novinarima u… »

Vesti dana »