Povezane vesti
Dug spisak za prodaju firmi
Kamatica 22.08.2017
Trenutno u toku dva javna poziva, a u fazi pripreme privatizacije čak 148 preduzeća. Za kupce se spremaju strateška preduzeća "Galenika", "Azotara", PKB, MSK... Ukinuta zaštita krajem maja 2016. Rezultat privatizacije u poslednjih godinu dana je prilično… »
Za privatizaciju se priprema 148 firmi
Dnevnik 22.08.2017
Ministar privrede Goran Knežević najavio je krajem prošle godine da će proces privatizacije u Srbiji, koji obuhvata i 11 velikih strateških preduzeća, biti završen do kraja mandata ove vlade. Podsetio je na to da taj proces traje dugo, već 20 godina, i… »
Vesti dana »
Jake oluje sa grmljavinom do kraja dana pogodiće ove delove Srbije: Evo ko je sledeći na udaru nevremena
Telegraf pre 22 minutajoš 34 povezane
SRCE: Izmenama izbornih zakona zloupotrebe će postati legalne, preporuke ODIHR se zloupotrebljavaju
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Vučić sa Sarom Rodžers o daljem unapređenju saradnje Srbije i Sjedinjenih Američkih Država
RTV pre 2 satajoš 34 povezane
Filmska potera i hapšenje zbog iznude: Valjevcu pretio i tražio mu 56.000 evra, on mu dao koverat, a onda je "pao", evo kako se sve odigralo
Blic pre 1 satjoš 26 povezanih
Nemački ministar odbrane: Putinova izjava o kraju rata u Ukrajini je neiskrena
NIN pre 12 minutajoš 26 povezanih


