Povezane vesti

Vučić: Zamolio sam da se ne stavljaju moje fotografije u vojsci i ministarstvu (video)

Vučić: Zamolio sam da se ne stavljaju moje fotografije u vojsci i ministarstvu (video)

Blic 25.08.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučuć zamolio je danas da se u Ministarstvu odbrane i Vojsci Srbije ne stavljaju njegove fotografije. Povodom inicijative ministra odbrane Aleksandra Vulina da se u prostorijama Ministarstva i Vojske stave slike predsednika… »
Vučić protiv svojih fotografija

Vučić protiv svojih fotografija

Danas 25.08.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić javno je danas zamolio ministra odbrane Aleksandra Vulina da odustane od inicijative da njegove fotografije budu u službenim prostorijama Vojske i Ministarstva. Meni slike nisu potrebne, trebaju mi rad i dela, rekao… »
Vučić zamolio u Osečini: Sam sam skinuo svoje slike, rekao sam da ih ne kače po vojsci, konzulatima i ambasadama

Vučić zamolio u Osečini: Sam sam skinuo svoje slike, rekao sam da ih ne kače po vojsci, konzulatima i ambasadama

Kurir 25.08.2017
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zamolio je danas u Osečini da se u Ministarstvu odbrane i Vojsci Srbije ne stavljaju njegove fotografije. Podsetimo, Kurir je prvi saznao i objavio informaciju o službenom dopisu ministra vojnog Vulina koji… »
Vučić zamolio da se u MO i Vojsci Srbije ne stavljaju njegove fotografije

Vučić zamolio da se u MO i Vojsci Srbije ne stavljaju njegove fotografije

Nova ekonomija 25.08.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučuć zamolio je da se u Ministarstvu odbrane i Vojsci Srbije ne stavljaju njegove fotografije. Povodom inicijative ministra odbrane Aleksandra Vulina da se u prostorijama Ministarstva i Vojske stave fotografije predsednika… »
Vučić: Sam sam skinuo svoje slike

Vučić: Sam sam skinuo svoje slike

Dnevnik 25.08.2017
OSEČINA: Jedini sam predsednik koji je sam skinuo saoptvene slike u Predsedništvu Srbije, rekao je danas predsednik Aleksandar Vučić i poručio da razume frustracije nekih ljudi, ali da se ne seća da su njegovi politički protivnici imali primedbe na… »

Vesti dana »