Povezane vesti

Transferi (27. avgust): Mbape - samo keš! Menja ga Jovetić! Everton sprema bombu u napadu! Subotić bira - Čelsi ili…

Transferi (27. avgust): Mbape - samo keš! Menja ga Jovetić! Everton sprema bombu u napadu! Subotić bira - Čelsi ili…

Mozzart sport 27.08.2017
Pratite sa nama dešavanja na fudbalskoj pijaci. Poštovani čitaoci, to je sve za večeras. Do kraja prelaznog roka ostala su još četiri dana. Dan za nama definitivno je obeležio Kilijan Mbape, a za očekivati je da se transfer ludilo intenzivira od… »
Jovetić menja Mbapea!

Jovetić menja Mbapea!

Mondo 27.08.2017
Reprezentativac Crne Gore već je u Monaku, koji će ga dovesti iz Intera za samo 11 miliona evra. Stevan Jovetić (27) igraće za četvrti klub u poslednje četiri sezone! Prema pisanju francuskih i italijanskih medija, on će za 11 miliona evra preći… »
Makedonac ne želi u Partizan: Pandev definitivno ugasio nade Grobara…

Makedonac ne želi u Partizan: Pandev definitivno ugasio nade Grobara…

Hot sport 27.08.2017
U smiraj prelaznog roka najavljena je još jedna transfer bomba u Partizanu, ali od nje, makar za sada, neće biti ništa. Ako je želja Partizana postojala, ona će ostati pusta, makar što se tiče ovog letnjeg prelaznog roka, pošto je Goran Pandev u… »
"Neću u Partizan"

"Neću u Partizan"

Vesti online 27.08.2017
U smiraj prelaznog roka, mnoge "bombe" se dovode u vezu sa Partizanom. Jedna od takvih bila je najava da bi crno-beli želeli makedonskog napadača Gorana Pandeva. Međutim, fudbaler Đenove odbacio je mogućnost dolaska u Humsku. - Ne znam ništa za… »
Još jedna "bomba" odjavila Partizan!

Još jedna "bomba" odjavila Partizan!

Sportske.net 27.08.2017
Hoće li biti ono "tresla se gora, rodio se miš"?! Fudbaler Đenove i kapiten reprezentacije Makedonije Goran Pandev negirao je danas da će preći u Partizan. "Ne znam ništa za najave Partizana i ne znam odakle potiče sve to. Ja sam pre nekoliko… »
Partizan ambiciozno ulazi u finiš prelaznog roka: Želje Pandev, Rajković, Sulejmani...

Partizan ambiciozno ulazi u finiš prelaznog roka: Želje Pandev, Rajković, Sulejmani...

Večernje novosti 26.08.2017
Zoran Tošić najbliži povratku u Humsku. Realnija opcija za poziciju centralnog defanzivca Milan Mitrović iz turskog Mersina. INJEKCIJA koju je doneo plasman u Ligu Evrope naterala je čelnike kluba iz Humske da se maksimalno angažuju u finišu… »

Vesti dana »