Povezane vesti

Laban: Izvinjavam se, vređao sam ali nisam tukao Polovinu

Laban: Izvinjavam se, vređao sam ali nisam tukao Polovinu

N1 Info 29.08.2017
Gradonačelnik Subotice Bogdan Laban potvrdio je za N1 da je verbalno vređao asistenta na Građevinskom fakultetu u Beogradu Vladimira Polovinu, ali negira da ga je fizički napao. Izvor: N1 "Moja je velika greška, izvinjavam se i građanima Subotice i… »
Posle pretnji gradonačelnika Subotice, oštećenom - krivična prijava

Posle pretnji gradonačelnika Subotice, oštećenom - krivična prijava

Vesti online 29.08.2017
U subotu uveče, u jednu pivnicu kao gost na svadbi došao je Vladimir Polovina. Tamo ga je video i gradonačelnik Subotice Bogdan Laban, inače njegov partijski kolega iz Srpske napredne stranke. Revoltiran plakatima koje je Polovina lepio u centru… »
Sramno! Siledžija na slobodi, žrtvi krivična prijava: Posle užasnih uvreda Labana, policija privela profesora Polovinu! Evo…

Sramno! Siledžija na slobodi, žrtvi krivična prijava: Posle užasnih uvreda Labana, policija privela profesora Polovinu! Evo…

Kurir 29.08.2017
Posle užasnih uvreda i pretnji koje je uputio profesoru Vladimiru Polovinu, gradonačelnik Subotice i funkcioner SNS Bogdan Laban je na današnjoj konferenciji za štampu izneo niz novih uvreda protiv političkih protivnika, dok je profesor Polovina… »
Tuča funkcionera SNS zbog plakata

Tuča funkcionera SNS zbog plakata

Danas 29.08.2017
Umesto da ga tretiraju kao žrtvu, moj klijent je postao osumnjičeni, zbog čega ćemo podneti krivične prijave ne samo protiv gradonačelnika Subotice Bogdana Labana već i protiv policije koja mu nije pružila odgovarajuću medicinsku negu - kaže za… »
Laban: Žrtva sam mafijaške klopke i izrežiranog slučaja

Laban: Žrtva sam mafijaške klopke i izrežiranog slučaja

Novi magazin 29.08.2017
Gradonačelnik Subotice Bogdan Laban (SNS) izjavio je danas, povodom incidenta u kome je uputio pretnje građaninu Vladimiru Polovini, da je žrtva mafijaške klopke i izrežiranog slučaja. Upućujući izvinjenje subotičkoj i srpskoj javnosti zbog tog… »
Laban: Izvinite zbog pretnje "čupanjem grkljana"

Laban: Izvinite zbog pretnje "čupanjem grkljana"

Mondo 29.08.2017
Gradonačelnik Subotice i funkcioner Srpske napredne stranke Bogdan Laban potvrdio je da je pretio građaninu Vladimiru Polovini da će mu "iščupati grkljan". SNS: Nedolične pretnje, to njegov lični čin. Foto: youtube/screenshot Laban je demantovao… »
Gradonačelnik Subotice za Insajder: Jesam psovao, nisam tukao

Gradonačelnik Subotice za Insajder: Jesam psovao, nisam tukao

Insajder 29.08.2017
Gradonačelnik Subotice i funkcioner SNS-a Bogdan Laban potvrdio je za Insajder da je imao verbalni sukob sa Vladimirom Polovinom, po svemu sudeći stranačkim kolegom, ali tvrdi da nije bilo fizičkog obračuna. Na audio snimku koji je dospeo u javnosti… »
Gradonačelnlik Subotice se brani: "Uspeli su da izbace ono najcrnje iz mene, mesecima me proganjaju"

Gradonačelnlik Subotice se brani: "Uspeli su da izbace ono najcrnje iz mene, mesecima me proganjaju"

Blic 29.08.2017
Bogdan Laban, gradonačelnik Subotici i funkcioner SNS, izjavio je danas na konferenciji za štampu u Gradskoj kući koju je sazvao povodom incidenta u kome je pre nekoliko dana pretio smrću profesoru Vladimiru Polovini, da se izvinjava subotičkoj i… »
Gradonačelnik Subotice: Nisam šamarao građanina, pretio sam mu čupanjem grkljana

Gradonačelnik Subotice: Nisam šamarao građanina, pretio sam mu čupanjem grkljana

Radio 021 29.08.2017
Gradonačelnik Subotice i funkcioner Srpske napredne stranke Bogdan Laban potvrdio je da je pretio građaninu Vladimiru Polovini da će mu "iščupati grkljan", ali je demantovao optužbe da je tog čoveka i šamarao, i izvinio se zbog "neprimerenog"… »
Rekao sam mu da ću mu iščupati grkljan, ali to nije pretnja smrću! Gradonačelnik Subotice nastavlja da preti: Taj čovek…

Rekao sam mu da ću mu iščupati grkljan, ali to nije pretnja smrću! Gradonačelnik Subotice nastavlja da preti: Taj čovek…

Kurir 29.08.2017
Prvi čovek Subotice, istaknuti funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke, uputio "izvinjenje" u svom stilu i nastavio s pretnjama Gradonačelnik Subotice i funkcioner SNS Bogdan Laban potvrdio je da je imao verbalni sukob s profesorom Građevinskog… »
Uvrede i fizički napad na profesora Polovinu u Subotici

Uvrede i fizički napad na profesora Polovinu u Subotici

N1 Info 29.08.2017
Asistent na Građevinskom fakultetu u Beogradu Vladimir Polovina pretučen je u subotu, 26. avgusta, u hotelu u Subotici, saopštila je njegova porodica. "Vladimir Polovina pretučen je naočigled nekoliko svedoka i u prisustvu gradonačelnika Subotice… »

Vesti dana »