Povezane vesti

Ivković: Niko iz države nije čestitao ulazak u Kuću slavnih

Ivković: Niko iz države nije čestitao ulazak u Kuću slavnih

N1 Info 31.08.2017
Proslavljeni košarkaški trener Dušan Duda Ivković izjavio je za N1 da, kad bi se odvojio tim koji je otputovao na Evropsko prvenstvo u košarci i igrači koji neće učestvovati, ispada da najbolji igrači neće igrati. Prema njegovom mišljenju… »
Ivković: Neće me oterati iz Beograda, Janković svetla tačka

Ivković: Neće me oterati iz Beograda, Janković svetla tačka

N1 Info 31.08.2017
Proslavljeni košarkaški trener Dušan Duda Ivković izjavio je u Novom danu da nikad nije sebe video u politici, već da je u toku predsedničke kampanje podržao Sašu Jankovića kao, kako kaže, tog momenta najbolji mogući izbor. Izvor: N1 "Posle… »
Dušan Ivković: Neće me oterati iz Beograda, Janković je svetla tačka

Dušan Ivković: Neće me oterati iz Beograda, Janković je svetla tačka

Vesti online 31.08.2017
Proslavljeni košarkaški trener Dušan Duda Ivković izjavio je na televiziji N1 da nikad nije sebe video u politici, već da je u toku predsedničke kampanje podržao Sašu Jankovića kao, kako kaže, tog momenta najbolji mogući izbor. - Posle toga sam… »
Dušan Ivković: Udovičić pokazao svoje vaspitanje time što mi nije čestitao ulazak u Kuću ...

Dušan Ivković: Udovičić pokazao svoje vaspitanje time što mi nije čestitao ulazak u Kuću ...

Beta 31.08.2017
Srpski trener Dušan Ivković izjavio je danas da je pitanje vaspitanja to što mu ministar omladine i sporta Vanja Udovičić nije čestitao ulazak u košarkašku Kuću slavnih.  "Mene to ne pogadja jer je to pitanje vaspitanja da se javiš svom… »
Dušan Ivković: Ministar Udovičić pokazao svoje vaspitanje time što mi nije čestitao ulazak u Kuću slavnih

Dušan Ivković: Ministar Udovičić pokazao svoje vaspitanje time što mi nije čestitao ulazak u Kuću slavnih

Kurir 31.08.2017
- Ovde je jedna era straha jer niko ne želi da mi priđe da mi čestita. Rekao sam da ne želim da budem disident niti da uđem u politiku. Ne bih nikoga da ističem, ali na ispraćaju košarkaša video sam Vanju Udovičića koji je krasan momak, ne mogu… »
Duda Ivković: Janković svetla tačka i treba da bude opozicioni kapital

Duda Ivković: Janković svetla tačka i treba da bude opozicioni kapital

Blic 31.08.2017
- Pratim šta radi Pokret slobodnih građana (PSG) Saše Jankovića. Bilo je ponuda da budm jedan od osnivača i član Upravnog odbora, ali u 73 godini ne mogu da ulazim u bilo kakve političke organizacije i pokrete -kaže srpski trener Dušan Duda… »

Vesti dana »