Povezane vesti

Orlovi protiv Moldavije moraju na pobedu (18.00)

Orlovi protiv Moldavije moraju na pobedu (18.00)

Dnevnik 01.09.2017
Našu fudbalsku reprezentaciju večeras (18.00) na stadionu u Humskoj, u sedmom kolu Grupe D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, očekuje delikatan duel protiv Moldavije. Na papiru protiv otpisanog rival iz trke za visok plasman „orlovi“ su apsolutni… »
Dobrovoljski pred meč sa Srbijom: Možemo i mi da napravimo iznenađenje

Dobrovoljski pred meč sa Srbijom: Možemo i mi da napravimo iznenađenje

Sportski žurnal 01.09.2017
Moldavija će sutra od 18 časova gostovati Srbiji u 7. kolu D grupe kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji. Selektor fudbalske reprezentacije Moldavije Igor Dobrovoljski ocenio je danas da njegova ekipa u predstojećoj utakmici protiv… »
Muslin pred Moldaviju: Nedostaje nam Milivojević, ali imam spreman tim u glavi (fotogalerija)

Muslin pred Moldaviju: Nedostaje nam Milivojević, ali imam spreman tim u glavi (fotogalerija)

Hot sport 01.09.2017
Selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je danas da će motivacija i kvalitet njegovih fudbalera biti presudni u utakmici sa Moldavijom i da su svi spremni za taj duel. – Naša motivacija i kvalitet će biti presudni. Igrači su dobro… »
Muslin: Sve je do nas; Ivanović: Dablin najvažniji u istoriji!

Muslin: Sve je do nas; Ivanović: Dablin najvažniji u istoriji!

Sportski žurnal 01.09.2017
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je danas da sve zavisi od njegovog tima u meču protiv Moldavije u Beogradu u nastavku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine. - Igrači su dobro raspoloženi, motivisani i… »
Muslin pred Moldaviju: Nemam zamerke, znam tim

Muslin pred Moldaviju: Nemam zamerke, znam tim

Mondo 01.09.2017
Selektor srpskih fudbalera kaže da ekipa u dobrom raspoloženju i motivisana dočekuje Moldaviju. Pred fudbalskom reprezentacijom Srbije su dve izuzetno važne utakmice. Pobedama protiv Moldavije u Beogradu (subota, 18 časova, stadiona Partizana) i… »
Pred Moldaviju: Muslin: Neću menjati formaciju, nemam dileme

Pred Moldaviju: Muslin: Neću menjati formaciju, nemam dileme

Sportal blic 01.09.2017
Selektor reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin rekao je da će motivacija i kvalitet njegovih fudbalera biti presudni u utakmici sa Moldavijom i da su svi spremni za taj duel. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija - Naša motivacija i kvalitet će… »

Vesti dana »