Povezane vesti

Đorđević: Znate, postoje a, b, c, a nekada i D taktika...

Đorđević: Znate, postoje a, b, c, a nekada i D taktika...

Sportski žurnal 01.09.2017
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedom je počela Evropsko prvenstvo, pošto je danas u Istanbulu trijumfovala nad selekcijom Letonije sa 92:82 (21:24, 24:23, 20:13, 27:22) u prvom kolu Grupe D. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar… »
"Vesti" na Eurobasketu: Šta je zasmetalo Đorđeviću posle trijumfa nad Letonijom?

"Vesti" na Eurobasketu: Šta je zasmetalo Đorđeviću posle trijumfa nad Letonijom?

Vesti online 01.09.2017
Posle trijumfa nad Letonijom 92:82 u prvom meču na Evropskom prvenstvu, selektor Srbije Aleksandar Đorđević imao je primedbe na suđenje. - U četvrtak, dan pre utakmice, držali su nas do pola jedan da nam objasne kako igrači ne smeju da popuju ili… »
Đorđević: Do 12.30 sinoć su nas zadržali, da bismo gledali video o flopingu, nisam video da moji igrači padaju i glume, a…

Đorđević: Do 12.30 sinoć su nas zadržali, da bismo gledali video o flopingu, nisam video da moji igrači padaju i glume, a…

Sportski žurnal 01.09.2017
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedom je počela Evropsko prvenstvo, pošto je danas u Istanbulu trijumfovala nad selekcijom Letonije sa 92:82 (21:24, 24:23, 20:13, 27:22) u prvom kolu Grupe D. Selektor Srbije Aleksandar Đorđević se žalio i na… »
Ponos selektora: Đorđević: Vodim sjajnu ekipu, ovo je velika pobeda

Ponos selektora: Đorđević: Vodim sjajnu ekipu, ovo je velika pobeda

Sportal blic 01.09.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Aleksandar Đorđević istakao je da je trijumf nad Letonijom (92:82) izuzetno važan za Srbiju. Foto: RAS Srbija - Veoma bitna, i izuzetno velika, pobeda za naš tim. Veoma sam ponosan na igrače, na način kako su… »
Mislili su da ćemo sanjati Porzingisa, "Orlovi" su dali svoj odgovor, a svoje je rekao i Nedović!

Mislili su da ćemo sanjati Porzingisa, "Orlovi" su dali svoj odgovor, a svoje je rekao i Nedović!

Sportske.net 01.09.2017
Selekcija Srbije savladala je selekciju Letonije, na startu Eurobasketa. "Orlovi" su slavili u veoma neizvesnoj i tesnoj utakmici protiv selekcije Letonije, na kraju je bilo 92-82 za naše momke. Letonci su dobili prvo poluvreme, ali su izabranici… »
Đorđević nema dilemu: Najbolji osećaj otkako sam preuzeo tim!

Đorđević nema dilemu: Najbolji osećaj otkako sam preuzeo tim!

Mozzart sport 01.09.2017
"Izuzetno sam ponosan na svoje igrače" (Od specijalnog izveštača MOZZART Sporta iz Istanbula) Nije bilo nimalo lako, ali pobeda je - pobeda! Srbija je slavila u borbi nerava protiv Letonije i napravila veliki korak napred ka osvajanju prvog mesta u… »

Vesti dana »