Povezane vesti

(Foto) Dajana Paunović tešila uplakanu sofiju Šašić: Sonjina ćerka nije mogla da zadrži suze!

(Foto) Dajana Paunović tešila uplakanu sofiju Šašić: Sonjina ćerka nije mogla da zadrži suze!

Kurir 02.09.2017
Sonja Vuksanović brutalno je pretučena od strane bivšeg muža Aleksandra Vuksanovića. Sofiju Šašić Sonja je dobila u braku sa Željkom Šašićem, ali je Acu uvek smatrala bitnim članom porodice. Međutim, nakon što se desio napad, Sofija je bila… »
ŠOK: Aca Lukas brutalno pretukao Sonju?

ŠOK: Aca Lukas brutalno pretukao Sonju?

Svet plus 02.09.2017
Pevač Aca Lukas brutalno je danas brutalno je danas popodne pretukao svoju bivšu suprugu Sonju Vuksanović. Aca Lukas se našao sa svojom suprugom i prema rečima izvora sve je proticalo normalno, a onda je u jednom trenutku nastala žučna rasparava u… »
(Ekskluzivni paparaco) prvi snimak sonje Vuksanović posle prebijanja: Iz Urgentnog centra otišla u policiju da prijavi…

(Ekskluzivni paparaco) prvi snimak sonje Vuksanović posle prebijanja: Iz Urgentnog centra otišla u policiju da prijavi…

Kurir 02.09.2017
Sonju Vuksanović pretukao je popodne bivši suprug Aleksandar Vuksanović, zvani Aca Lukas, a ona je posle ukazane intervencije u Urgentnom centru otišla u policiju da prijavi nasilje! (FOTO) DAJANA PAUNOVIĆ TEŠILA UPLAKANU SOFIJU ŠAŠIĆ: Sonjina… »
Lukas uleteo u kuću i krvnički tukao Sonju: Žena izgubila svest pa prevezena u Urgentni, folker pobegao na aerodrom!

Lukas uleteo u kuću i krvnički tukao Sonju: Žena izgubila svest pa prevezena u Urgentni, folker pobegao na aerodrom!

Kurir 02.09.2017
Folker Aleksandar Vuksanovic, poznatiji kao Aca Lukas je danas oko 17.30 časova pretukao bivšu suprugu Sonju Vuksanović. Kako otkriva izvor, Sonja je od siline udaraca završila u bolnici: "Svi smo u šoku zbog onoga što se dogodilo. Ne znamo šta je… »
Aca Lukas se oglasio nakon prebijanja Sonje Vuksanović!

Aca Lukas se oglasio nakon prebijanja Sonje Vuksanović!

Svet plus 02.09.2017
U medijima je odjeknula vest da je Aca Lukas brutalno pretukao svoju bivšu suprugu Sonju Vukasanović, koja je nakon incidenta pomoć potražila od policije. Iako su izvori otkrili da je Aca brutalno pretukao nakon čega je izgubila svest, popularni… »
Lukas tvrdi posle optužbe da je tukao bivšu suprugu: Došao sam da vidim ćerku, Sonja me gađala šoljom, pa sam je šutnuo…

Lukas tvrdi posle optužbe da je tukao bivšu suprugu: Došao sam da vidim ćerku, Sonja me gađala šoljom, pa sam je šutnuo…

Kurir 02.09.2017
Aca Lukas danas je navodno pretukao bivšu suprugu Sonju Vuksanović, koja je sa povredama u predelu glave otišla u Urgentni centar. Lukas je neko vreme posle incidenta bio nedostupan, budući da se nalazi u Cirihu, a na kraju se javio. "Došao sam u… »
(Foto) poslednja fotka pre napada: Evo šta je Sonja Vuksanović objavila na Instagramu!

(Foto) poslednja fotka pre napada: Evo šta je Sonja Vuksanović objavila na Instagramu!

Kurir 02.09.2017
Sonja Vuksanović bila je žrtva fizičkog nasilja kada je njen bivši suprug nasrnuo na nju nožem. Ona je kasnije prevezena u Urgentni centar, nakon što je izgubila svest. Na svoj Instagram Sonja je objavila fotografiju samo sat vremena pre napada na… »
(Foto) Lukas napustio Srbiju posle prebijanja bivše žene: Krvnički tukao Sonju, sve dok nije izgubila svest!

(Foto) Lukas napustio Srbiju posle prebijanja bivše žene: Krvnički tukao Sonju, sve dok nije izgubila svest!

Kurir 02.09.2017
Sonja Vuksanović je danas završila u Urgentnom centru, nakon što je bivši muž Aca Lukas na nju nasrnuo nožem i brutalno je pretukao. Posle žustre svađe, došlo je i do fizičkog nasilja koje je trajalo sve dok Sonja nije izgubila svest. Folker je… »
SKANDAL! Lukas UDARIO Sonju? Završila u Urgentnom, on otišao u Švajcarsku!

SKANDAL! Lukas UDARIO Sonju? Završila u Urgentnom, on otišao u Švajcarsku!

Svet & Skandal 02.09.2017
Neimenovani izvori iz policije tvrde da je Aca Lukas u subotu u 17:30 časova navodno nasrnuo na suprugu Sonju u kući na Bežanijskoj kosi. Poznati pevač je uleteo u kuću u kojoj Sonja živi sa ćerkama Sofijom i Viktorijom, ali njih dve u tom trenutku… »
Lukas je i ranije pretio sonji: Nadležni su bili nemi, žene u Srbiji ostavljene na milost i nemilost nasilnicima!

Lukas je i ranije pretio sonji: Nadležni su bili nemi, žene u Srbiji ostavljene na milost i nemilost nasilnicima!

Kurir 02.09.2017
Mediji bruje o privatnom životu Aleksandra Vuksanovića, a nakon razvoda od Sonje Vuksanović on ne prestaje da niže pehove. Tako je ovaj put na svoju bivšu ženu nasrnuo nožem, pa je pobegao na zakazani nastup u Cirihu. Međutim, ovo nije prvi put da… »
Lukas nasrnuo na bivšu ženu?!

Lukas nasrnuo na bivšu ženu?!

Mondo 02.09.2017
Domaći mediji prenose da je folker napao Sonju i da je prijavljen policiji. Pevač Aleksandar Vuksanović navodno je danas fizički nasrnuo na bivšu suprugu i naneo joj telesne povrede. Incident se dogodio u kući u kojoj je ona nastavila da živi nakon… »

Vesti dana »