Povezane vesti

Aca Lukas u otvorenom pismu otkriva istinu o Sonji: Napravio sam monstruma! FOTO

Aca Lukas u otvorenom pismu otkriva istinu o Sonji: Napravio sam monstruma! FOTO

Svet plus 03.09.2017
Aca Lukas noćas je, iznerviran, napadima bivše supruge na njega napisao otvoreno pismo u kome je između ostalog rekao da je napravio monstruma od Sonje. Posle velikog skandala kad je Sonja Vuksanović prijavila Acu Lukasa policiji jer ju je, navodno… »
Aca priznao krivicu: Što nije doživotna? (foto)

Aca priznao krivicu: Što nije doživotna? (foto)

Mondo 03.09.2017
Aca Lukas se nagodio, iako stoji iza toga da nije ni pipnuo bivšu suprugu. Na Instagramu objavio njenu crno-belu sliku i bizarnu poruku. Folker Aca Lukas sinoć je na društvenim mrežama izrekao salve uvreda na račun bivše supruge Sonje Vuksanović… »
"Više ne postoji": Lukas se bizarnim rečima obratio Sonji

"Više ne postoji": Lukas se bizarnim rečima obratio Sonji

Blic 03.09.2017
Drama između Aleksandra Vuksanovića i njegove bivše supruge Sonje Vuksanović ušla je u drugi dan, a iz sata u sat stigne neka nova informacija. Ovog puta, folker se drugi put obratio bivšoj supruzi na društvenim mrežama. Lukas, koji je danas sam… »
Novo obraćanje! Lukas BRUTALNO: Sonja, ODUZEĆU TI DETE! Ti si MONSTRUM I PRIJATELJICA NOĆI! Pipnuo te nisam!

Novo obraćanje! Lukas BRUTALNO: Sonja, ODUZEĆU TI DETE! Ti si MONSTRUM I PRIJATELJICA NOĆI! Pipnuo te nisam!

Svet & Skandal 03.09.2017
Aca Lukas kasno noćas ponovo se obratio javnosti preko svojih profila na društvenim mrežama. Nakon skandala koji je izbio juče u 17.30, kad je poznati pevač navodno fizički nasrnuo na svoju suprugu Sonju Vuksanović, otputovao je u Cirih zbog… »
Aca lukas u policiji: Pevač saslušan, određen mu pritvor!

Aca lukas u policiji: Pevač saslušan, određen mu pritvor!

Kurir 03.09.2017
Naime, nakon incidenta koji je napravio, pevač je otputovao za Cirih, gde je imao zakazan nastup. Po povratku u Beograd, pevač je samovoljno otišao u PU Novi Beograd, gde je saslušan. Nakon toga, određen mu je pritvor do 48 sati. U prijavi koju je… »
Lukas se vratio i slobodno šeta aerodromom: Niko od nadležnih ga nije zaustavio zbog prebijanja žene!

Lukas se vratio i slobodno šeta aerodromom: Niko od nadležnih ga nije zaustavio zbog prebijanja žene!

Kurir 03.09.2017
Nakon incidenta, Sonja je završila u Urgentnom centru i policiji, a Aca se okrenuo i otputovao za Cirih, gde je imao zakazan nastup. Pevač se danas vratio, a po sletanju na aerodrom u Beogradu se slobodno kretao, te ga niko od nadležnih organa nije… »
Oglasio se folker Aca Lukas: Sonja laže da sam je pretukao, otkriću sve o njoj, modrice ima od nečeg drugog

Oglasio se folker Aca Lukas: Sonja laže da sam je pretukao, otkriću sve o njoj, modrice ima od nečeg drugog

Večernje novosti 03.09.2017
Nakon što je Sonja Vukasnović prijavila policiji da ju je Aca Lukas navodno pretukao, oglasio se i pevač. SONjA Vuksanović, supruga folk pevača Ace Lukasa, završila je sinoć u Urgentnom centru, zbog kako ona tvrdi batina koje je dobila od njega… »
Skandalozno Lukas otvorenim pismom izvređao Sonju:Sramoto jedna, prijateljice noći

Skandalozno Lukas otvorenim pismom izvređao Sonju:Sramoto jedna, prijateljice noći

Večernje novosti 03.09.2017
Folk pevač Aca Lukas, posle vesti da je pretukao svoju bivšu suprugu Sonju Vuksanović, se oglasio otvorenim pismom. Folk pevač Aca Lukas, posle vesti da je pretukao svoju bivšu suprugu Sonju Vuksanović, se oglasio otvorenim pismom na društvenoj… »
Aca Lukas zapretio Sonji da će joj oduzeti dete

Aca Lukas zapretio Sonji da će joj oduzeti dete

Vesti online 03.09.2017
Lukas se noćas preko Fejsbuka dodatno obračunavo sa bivšom suprugom. Folker je zapretio da će Sonji da oduzme zajedničku ćerku Viktoriju. "Od go*neta sam hteo da napravim pitu! Ali sam preterao! Napravio sam monstruma! Prodavačice jeftine robe sa… »
"Sramoto jedna, prijateljice noći, od Adrijane Lime imaš samo lim" besni Lukas u otvorenom pismu izvređao Sonju, ali tu nije…

"Sramoto jedna, prijateljice noći, od Adrijane Lime imaš samo lim" besni Lukas u otvorenom pismu izvređao Sonju, ali tu nije…

Blic 03.09.2017
Juče je javnost potresla informacija da je folker Aca Lukas navodno pretukao bivšu suprugu Sonju Vuksanović. Ona je otišla u Urgentni centar, a Lukas je u izjavi za Blica kazao da ju je "samo šutnuo nogom". Nakon nekoliko sati oglasio se i otvorenim… »
Oglasio se Lukas: Uvrede i pretnje!

Oglasio se Lukas: Uvrede i pretnje!

Mondo 03.09.2017
Posle navodnog fizičkog obračuna, folker se oglasio na društvenim mrežama. Pevač Aleksandar Vuksanović navodno je u subotu fizički nasrnuo na bivšu suprugu i naneo joj telesne povrede. Ona je incident prijavila policiji, a Lukas se oglasio na… »
Prijavila nasilje: Sonja Vuksanović optužila Lukasa da je upao u stan i pretukao je!

Prijavila nasilje: Sonja Vuksanović optužila Lukasa da je upao u stan i pretukao je!

Večernje novosti 02.09.2017
Sonja Vuksanović, prijavila je, kako saznaju “Novosti”, policiji da je Aca Lukas, upao u njen stan polomio stvari i pretukao je. Sonja Vuksanović, prijavila je, kako saznaju “Novosti”, policiji da je Aca Lukas, upao u njen stan polomio stvari i… »
U panici je bežala od lukasa: Evo koje je povrede folker naneo bivšoj ženi!

U panici je bežala od lukasa: Evo koje je povrede folker naneo bivšoj ženi!

Blic 02.09.2017
Sonja Vuksanović večeras je, bez policijske pratnje, primljena u Urgentni centar sa povredama glave koje joj je naneo bivši suprug Aca Lukas. Sonja je danas popodne oko 17.50 pozvala policijsku stanicu Bežanijska kosa da prijavi nasilje, a kada je… »
Ekskluzivno! Aca Lukas progovorio o napadu na bivšu ženu: Došao sam da vidim ćerku, počeli smo da se svađamo i....

Ekskluzivno! Aca Lukas progovorio o napadu na bivšu ženu: Došao sam da vidim ćerku, počeli smo da se svađamo i....

Blic 02.09.2017
Aca Lukas danas je navodno pretukao bivšu suprugu Sonju Vuksanović, koja je sa povredama u predelu glave otišla u Urgentni centar. Lukas je neko vreme posle incidenta bio nedostupan, budući da se nalazi u Cirihu, ali dao je ekskluzivnu izjavu za Blic… »

Vesti dana »