Povezane vesti

U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

Večernje novosti 03.09.2017
Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu "Patrijarh Pavle" u Istočnom Sarajevu. Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu "Patrijarh… »
U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

RTV 03.09.2017
SARAJEVO, BEOGRAD - Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu "Patrijarh Pavle" u Istočnom Sarajevu. Patrijarh Irinej istakao je da su ustanove za decu budućnost srpskog naroda. "Moja radost je… »
U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić Patrijarh Pavle

U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić Patrijarh Pavle

Dnevnik 03.09.2017
SARAJEVO, BEOGRAD: Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu “Patrijarh Pavle” u Istočnom Sarajevu. Patrijarh Irinej istakao je da su ustanove za decu budućnost srpskog naroda. Moja radost je… »
Čovek iz naroda koji je voleo pravoslavnu, ali i svu drugu decu: U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić Patrijarh Pavle

Čovek iz naroda koji je voleo pravoslavnu, ali i svu drugu decu: U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić Patrijarh Pavle

Kurir 03.09.2017
Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu "Patrijarh Pavle" u Istočnom Sarajevu. Patrijarh Irinej istakao je da su ustanove za decu budućnost srpskog naroda. "Moja radost je dvostruka, jer je… »
U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

U Istočnom Sarajevu otvoren vrtić "Patrijarh Pavle"

RTS 03.09.2017
Patrijarh Irinej i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik otvorili su novu Predškolsku ustanovu "Patrijarh Pavle" u Istočnom Sarajevu. Patrijarh Irinej je istakao da su ustanove za decu budućnost srpskog naroda. "Moja radost je dvostruka, jer je… »

Vesti dana »