Povezane vesti

Jelisaveta konačno progovorila o braku sa Teodosićem

Jelisaveta konačno progovorila o braku sa Teodosićem

Svet & Skandal 03.09.2017
Jelisaveta Orašanin udala se za Miloša Teodosića 25. juna u Beogradu, nakon svega nekoliko meseci veze. Iako su svi mislili da su sa svadbom požurili jer je glumica trudna, istina je da se udala jer je to zaista želela, odnosno iz ljubavi. “Dosta… »
Jelisaveta prvi put o udaji za Tea: To je moja najbolja odluka!

Jelisaveta prvi put o udaji za Tea: To je moja najbolja odluka!

Večernje novosti 03.09.2017
Glumica je prvi put progovorila o udaji za Miloša Teodosića i nazvala je svojom najboljom odlukom. U prvoj epizodi sedme sezone emisije "Ja to tako" Ivana Baltić Aleksić ugostila je glumice Tamaru Krcunović i Jelisavetu Orašanin i glumca Vladimira… »
Jelisaveta orašanin konačno progovorila o braku sa teom: Sad nam je jasno zbog čega je sve vreme ćutala!

Jelisaveta orašanin konačno progovorila o braku sa teom: Sad nam je jasno zbog čega je sve vreme ćutala!

Kurir 03.09.2017
Jelisvata se udala nakon tri meseca veze, a priznala je da radila razne ludosti bog ljubavi. "Dosta sam ludih stvari radila zbog ljubavi. Ne bih sad navodila, jer će biti ovolika naslovna strana", izjavila je glumica. Odmah zatim po prvi put je… »
Jelisaveta je pre udaje za Teodosića radila mnogo ludih stvari, a sada o tome ne želi da govori

Jelisaveta je pre udaje za Teodosića radila mnogo ludih stvari, a sada o tome ne želi da govori

Blic 03.09.2017
Glumica Jelisaveta Orašanin, sada već i zvanično Teodosić, pre udaje važila je za jednu od najzgodnijih mladih umetnica na ovim prostorima. Shodno tome često je bila i u ljubavnim nedoumicama. - Dosta sam ludih stvari radila zbog ljubavi. Ne bih sad… »

Vesti dana »