Povezane vesti
"Slučaj Zakintos": Umešao se poznati atinski advokat
Vesti online 04.09.2017
U slučaj "Zakintos" uključio se poznati atinski advokat krivičar Aleksios Kougijas, pored još dva advokata iz Beograda i sa Zakintosa. Oni su danas ponovo posetili trojicu osumnjičenih Srba, koji su kao mlađi punoletnici smešteni u pritvrske jedinice… »
Slučaj zakintos! Advokati optuženih Srba spremno dočekuju suđenje: Dogovaramo strategiju odbrane!
Kurir 04.09.2017
ATINA - Zora Dobričanin Nikodinović, advokat Srba koji su u julu uhapšeni na Zakintosu zbog sumnje da su na smrt pretukli američkog turistu Bakari Hendersona (22), ponovo je otputovala u Atinu, gde u saradnji sa grčkim kolegama priprema strategiju… »
Vesti dana »
Sastanak Đedović Handanović i Sijarta: MOL neće gasiti rafineriju u Pančevu ako preuzme NIS
Insajder pre 27 minutajoš 53 povezane
Trampove pretnje urodile plodom?: Nema smrtnih kazni za demonstrante u Iranu, Teheran poručuje da vešanja ne dolaze u obzir
Nedeljnik pre 2 satajoš 30 povezanih
CEPRIS i druge organizacije se obratile UN zbog izmene pravosudnih zakona
Beta pre 27 minutajoš 26 povezanih
(Video) Nižu se udesi u Beogradu, ovo je šesti od jutros! Kamion sleteo sa autoputa i udario u bankinu: Stvari rasute svuda po putu
Blic pre 27 minutajoš 25 povezanih
Žreb za Australijan open 2026: Novak Đoković i Olga Danilović saznali protivnike
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana


