Povezane vesti

Vozač "bentlija" bio u stalnom kontaktu sa policijskim funkcionerom

Vozač "bentlija" bio u stalnom kontaktu sa policijskim funkcionerom

Radio 021 05.09.2017
Vozač "bentlija" Luka R. koji je u subotu ujutru presekao kolonu u kojoj je bio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u stalnom je kontaktu sa jednim visokim funkcionerom policije, a za njim je austrijska policija još pre dva meseca raspisala potragu… »
Čitajte na VESTI DIGITAL: Vučiću glava u torbi?

Čitajte na VESTI DIGITAL: Vučiću glava u torbi?

Vesti online 05.09.2017
Već danima se ne stišava drama oko obezbeđenja predsednika Aleksandra Vučića, nakon što je na kolonu u kojoj je bio naleteo bentli na Topčiderskoj zvezdi u Beogradu. Prema rečima stručnjaka, postaje očigledno da obezbeđenje predsednika nije… »
Ko je žestoki momak, vozač "bentlija" koji je naleteo na automobil u kom je bio Vučić (foto)

Ko je žestoki momak, vozač "bentlija" koji je naleteo na automobil u kom je bio Vučić (foto)

Telegraf 05.09.2017
Analiza krvi i urina pokazala je da je Radulović vozio pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, dok kod druge dvojice nisu pronađeni narkotici, niti su bili pijani. Luka Radulović, vozač crnog "bentlija" španskih registarskih oznaka koji je u… »
Vučić: Gotovo sam uveren da u subotu nije bila namera da mi naude! Ništa strašno se nije dogodilo!

Vučić: Gotovo sam uveren da u subotu nije bila namera da mi naude! Ništa strašno se nije dogodilo!

Kurir 05.09.2017
BEOGRAD -Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne veruje da je neko želeo da mu naudi kada je automobil "bentli" u Beogradu presekao kolonu u kojoj se nalazilo njegovo vozilo. "Ništa strašno se nije dogodilo, pretpostavljam da su to… »
I fudbaler došao naoružan: Vozač "bentlija" koji je naleteo na Vučićevu kolonu blizak je škaljarskom klanu i umešan u…

I fudbaler došao naoružan: Vozač "bentlija" koji je naleteo na Vučićevu kolonu blizak je škaljarskom klanu i umešan u…

Blic 04.09.2017
"Bentli", koji je u subotu ujutru pokušao da preseče kolonu vozila u kojoj je bio auto predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u vlasništvu je bivšeg fudbalera Ivice Dragutinovića, a u vozilu su bili momci odranije poznati policiji. Dragutinović se… »

Vesti dana »