Povezane vesti

Mali svestan gužvi u saobraćaju, moli za strpljenje

Mali svestan gužvi u saobraćaju, moli za strpljenje

Politika 05.09.2017
Zbog otežanog saobraćaja, gradonačelnik je apelovao na građane da više koriste javni prevoz. Gradonačelnik Siniša Mali izjavio je da je svestan da postoje zastoji u saobraćaju zbog radova koji se obavaljaju i ponovo zamolio građane za strpljenje… »
Mali: Beograd na vodi dobija prve stanare u aprilu 2018. godine

Mali: Beograd na vodi dobija prve stanare u aprilu 2018. godine

Novi magazin 05.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je danas da je "Beograd na vodi" "najveće gradilište u Evropi" i najavio da će prvi stanovi u kulama tog projekta biti useljeni u aprilu 2018. godine. Gostujući na televiziji Pink, gradonačelnik je kazao… »
Evo kada će se prvi stanari useliti u "bw"

Evo kada će se prvi stanari useliti u "bw"

Mondo 05.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je večeras da radovi na prve dve stambene kule Beograda na vodi (Belgrade Waterfront) u završnoj fazi i da se prva useljenja očekuju u aprilu naredne godine. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Mali je gostujući… »
Siniša Mali: Nikad se intenzivnije nije radilo, očekujemo prve stanare u aprilu

Siniša Mali: Nikad se intenzivnije nije radilo, očekujemo prve stanare u aprilu

Gde investirati 05.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da se nikad intenzivnije nije radilo na projektu Beograd na vodi, s obzirom na broj radnika i broj gradilišta. Trenutno se, kaže, izvode radovi na četiri stambene kule. Do kraja oktobra će biti završena… »
Mali: Izluđuje me kad prospu deterdžent u fontanu

Mali: Izluđuje me kad prospu deterdžent u fontanu

Nova ekonomija 05.09.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali kaže da je ponosan na sva gradilišta u prestonici, jer se na tim potezima nije radilo decenijama. Mali je kazao da zna da je u pojedinim delovima grada zbog radova usporen saobraćaj, ali je dodao da će radovi biti… »
Mali: Ponosan sam na sva gradilišta u prestonici

Mali: Ponosan sam na sva gradilišta u prestonici

Pravda 05.09.2017
Gradonačelnik Siniša Mali kaže da zna da je u pojedinim delovima grada zbog radova usporen saobraćaj, ali je dodao da će radovi biti završeni za mesec-dva i zamolio građane za malo strpljenja. Mali je dodao da je ponosan na sva gradilišta u… »

Vesti dana »