Povezane vesti

Svi se krstili! Saška Karan pala na kolena kada je videla Macu, pa žestoko udarila po Diskreciji!

Svi se krstili! Saška Karan pala na kolena kada je videla Macu, pa žestoko udarila po Diskreciji!

Telegraf 06.09.2017
- Čula sam da me je prozivala i verujem da će se kačiti sa mnom u "Zadruzi" - izjavila je Saška Karan. Da će biti burno u rijalitiju "Zadruga" koji počinje večeras, pokazuju i prve varnice koje su izbile između Saške Karan i Mace Diskrecije… »
Poslednja ispovest Zorana Marjanovića nekoliko sati pred ulazak u "Zadrugu": Oduzeće mi stvar bez koje ću tamo teško…

Poslednja ispovest Zorana Marjanovića nekoliko sati pred ulazak u "Zadrugu": Oduzeće mi stvar bez koje ću tamo teško…

Telegraf 06.09.2017
Zoran je potvrdio da večeras definitivno ulazi u "Zadrugu" , ne očekuje veliki uspeh, a tvrdi da će biti gotovo nemoguće da uđe u svađu sa nekim od ukućana. Zoran Marjanović, suprug ubijene Jelene Marjanović, večeras ulazi u rijaliti "Zadruga" u… »
Majka 6 dece na stalnom udaru javnosti: "Svi me pitaju ko je otac, a ja ne znam šta da im odgovorim" (foto)

Majka 6 dece na stalnom udaru javnosti: "Svi me pitaju ko je otac, a ja ne znam šta da im odgovorim" (foto)

Telegraf 06.09.2017
Život sa šestoro male dece mora da je jako zanmljiv. Nije tako samo zbog mališana već i zbog interesa javnosti za ovu mnogočlanu porodicu. Sve češće se ljudi pitaju kako neko može da ima toliko dece, a da zadrži svoj mir i ostane "normalan". Da… »
Sada je sve jasno: U "Zadrugu" stvarno ulazi beba, evo i koja!

Sada je sve jasno: U "Zadrugu" stvarno ulazi beba, evo i koja!

Telegraf 06.09.2017
Bebu će u rijaliti, kao što je ranije najavljeno, uneti Željko Mitrović. Rijaliti " Zadruga" samo što nije počeo, a najveća misterija jeste beba koja će, kako stvari stoji, biti zaista deo ovog šoua. Nju će uneti Željko Mitrović, međutim u… »
Rada Matić se oglasila povodom ulaska Zorana Marjanovića u "Zadrugu", evo šta je poručila učesnicima rijalitija!

Rada Matić se oglasila povodom ulaska Zorana Marjanovića u "Zadrugu", evo šta je poručila učesnicima rijalitija!

Telegraf 06.09.2017
Rada Matić je na prilično iznenađujući način prokomentarisala ulazak Zorana Marjanovića u rijaliti. Kontraverzna Rada Matić koja je dugo bila u sukobu sa Zoranom Marjanovićem, odjednom je promenila priču i podržala je Marjanovića pred njegov… »
Željko Mitrović: Ovo je prava istina o bebi koju unosim u "Zadrugu" - da li sam je usvojio i hoće li se trudnica poroditi…

Željko Mitrović: Ovo je prava istina o bebi koju unosim u "Zadrugu" - da li sam je usvojio i hoće li se trudnica poroditi…

Telegraf 06.09.2017
Vlasnik televizije na kojoj večeras, 6. septembra počinje neviđeni rijaliti na našim prostorima, pred sam početak otkriva detalje vezane za ono što je privuklo najviše pažnje - bebu i trudnicu koje uvodi u rijaliti. Nakon informacije da u novi… »

Vesti dana »