Povezane vesti

Ona ne zna da mama i tata više nisu zajedno, uopšte ne znam šta ću dalje... Potresne reči Ace Lukasa o ćerki Viktoriji

Ona ne zna da mama i tata više nisu zajedno, uopšte ne znam šta ću dalje... Potresne reči Ace Lukasa o ćerki Viktoriji

Telegraf 06.09.2017
- Par puta me je pitala i ja sam u prvom trenutku rekao da je tata ostao da čuva stan - kaže Aca. Iako su prethodni dani bili puni šokantnih događaja, snažnih i grubih reči i odluka, kada su u pitanju Aca Lukas i Sonja Vuksanović tek sledi težak… »
Miševi će odgovarati! Zorica Marković uputila žestoku poruku Lukasu posle skandala sa Sonjom (foto)

Miševi će odgovarati! Zorica Marković uputila žestoku poruku Lukasu posle skandala sa Sonjom (foto)

Telegraf 06.09.2017
Pevačica je javno podržala Acu, nakon drame o kojoj bruji Srbija i region. Pored brojnih pevača koji su samo lajkovali objave Ace Lukasa, čime su želeli da mu stave do znanja da ga podržavaju i da veruju da nije fizički napao suprugu Sonju… »
Sonja izaziva muškarca da je udari, Lukas će tek da vidi kako će mu biti! Šašić progovorio o skandalu, pa otkrio…

Sonja izaziva muškarca da je udari, Lukas će tek da vidi kako će mu biti! Šašić progovorio o skandalu, pa otkrio…

Telegraf 06.09.2017
- Ni tada, ni sada ne bih mogao da živim pod istim krovom sa osobom kojom fizički treba da se obračunavam, čak ni da dižem ton - rekao je Šašić. Željko Šašić otvorio je dušu nakon skandala u kome su glavni akteri bili njegova bivša supruga… »

Vesti dana »