Povezane vesti
Hrvat "pao" među prvima! Počele da pljušte kazne zbog prebrze vožnje u Srbiji
Telegraf 08.09.2017
Hrvat je vozio prosečnom brzinom od 171 kilometar na sat, a pošao je na sastanak u Leskovac. Saobraćajna policija MUP-a Srbije počela je da naplaćuje kazne za prekoračenje brzine na auto-putevima, a među prvim kažnjenim vozačima iz inostranstva je i… »
Hrvat među prvim strancima kažnjenim zbog srednje brzine
N1 Info 08.09.2017
Saobraćajna policija počela je u četvrtak da naplaćuje kazne za prekoračenje srednje brzine na autoputevima, a među prvim kažnjenim vozačima iz inostranstva je i jedan Hrvat koji je vozio prosečnom brzinom od 171 km/h. Hrvatskom državljaninu je… »
Za dva sata uhvaćena 24 vozača, jurili 160 km/h
08.09.2017
Na auto-putu Šid-Šimanovci počelo merenje srednje brzine vozila na auto-putu. Na naplatnoj stanici Šimanovci za dva i po sata kažnjena su 24 vozača. Među njima je 21 osoba koja nije državljanin Srbije. Zamenik načelnika Saobraćajne policije Boban… »
Vesti dana »
Tragedija u Zemunu: Radnika obezbeđenja udario voz, oglasili se iz "Srbijavoza"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Zemlje se masovno povlače sa Evrovizije 2026. Najavljen bojkot nakon što je Izraelu dozvoljeno učešće na takmičenju
Blic pre 7 satijoš 3 povezane
Poništena naredba; Sud dozvolio Trampu da rasporedi Nacionalnu gardu u Vašingtonu
Kurir pre 29 minutajoš 1 povezana





