Povezane vesti

Pozvao me skole i rekao "Arkan slavi jusino ubistvo!" Gagijevo svedočenje o Arkanovom ubistvu se nastavlja

Pozvao me skole i rekao "Arkan slavi jusino ubistvo!" Gagijevo svedočenje o Arkanovom ubistvu se nastavlja

Kurir 11.09.2017
Dragan Nikolić Gagi, koji u zatvoru Zabela kod Požarevca služi kaznu od 30 godina zatvora zbog učešća u ubistvu Željka Ražnatovića Arkana, Milenka Mandića i Dragana Garića 15. januara 2000. u hotelu „Interkontinental“, u ekskluzivnoj… »
Ovako smo 15. Januara ubili Arkana! Gagi progovorio posle 17 godina i otkrio sve: Gavrić mi je rekao "krećem" i isključio…

Ovako smo 15. Januara ubili Arkana! Gagi progovorio posle 17 godina i otkrio sve: Gavrić mi je rekao "krećem" i isključio…

Kurir 11.09.2017
Dragan Gagi Nikolić u ekskluzivnoj ispovesti za Kurir odlučio je da ispriča sve o događaju koji je misterija već čitavih 17 godina - ubistvu Željka Ražnatovića Arkana. Gagi, koji je osuđen na 30 godina zatvora zbog učestvovanja u likvidaciji… »
Gagi odlučio da ispriča sve o ubistvu Arkana: Tog dana sam bio u sivoj tojoti kada mi je zazvonio telefon...

Gagi odlučio da ispriča sve o ubistvu Arkana: Tog dana sam bio u sivoj tojoti kada mi je zazvonio telefon...

Press 11.09.2017
Bili smo na Pančevačkom mostu, na putu za Vojvodinu, kad me je pozvao sada pokojni Zoran Uskoković Skole Rekao mi da je hitno i da dođem u restoran „Dvor“ u Rakovici. Znao sam da je nešto hitno. Foto: Privatna arhiva Dragan Nikolić Gagi (51)… »

Vesti dana »