Povezane vesti

Bila sam klinički mrtva, 4 nedelje sam se borila da pobedim smrt! Bolna ispovest srpske glumice (VIDEO)

Bila sam klinički mrtva, 4 nedelje sam se borila da pobedim smrt! Bolna ispovest srpske glumice (VIDEO)

Telegraf 15.09.2017
- Posle porođaja sam dobila sepsu. Nije se znalo hoću li preživeti - izjavila je Kalina Kovačević. Nakon što je 2011. rodila ćerku Mionu, glumica Kalina Kovačević je prošla kroz pravu agoniju, i četiri nedelje se borila za život. Mama… »
Najseksi učesnica Zadruge otkrila sa koliko godina je izgubila nevinost, pa šokirala brojem muškaraca sa kojima je spavala!

Najseksi učesnica Zadruge otkrila sa koliko godina je izgubila nevinost, pa šokirala brojem muškaraca sa kojima je spavala!

Telegraf 15.09.2017
Mlada Teodora u sitne sate odgovara je na pitanja ukućana, a u razgovoru je otkrila nekolicinu zanimljivih detalja. Teodora Džehverović sinoć posle ponoći bila je gost u emisiji koju su u Zadruzi organizovali Luna Đogani i Bane Čolak, a mlada… »
Mama, skupiću ja pare... Potresan razgovor uplakane Mine sa majkom i bolesnom bakom naterao svima suze na oči! (video)

Mama, skupiću ja pare... Potresan razgovor uplakane Mine sa majkom i bolesnom bakom naterao svima suze na oči! (video)

Telegraf 15.09.2017
Mina je baš bila emotivna kada je razgovarala telefonom sa članovima svoje porodice, koji su joj uputili reči podrške. Mina Vrbaški ponovo se rasplakla u " Zadruzi". Prvo je lila suze pred pričajućim drvetom, a zatim je dobila priliku da još… »

Vesti dana »