Povezane vesti

Brnabić o "Miletiću": Razgovaraću ali ne može sve premijer

Brnabić o "Miletiću": Razgovaraću ali ne može sve premijer

Press 15.09.2017
Premijerka istakla da je spremna, ako treba, da razgovara s predstavnicima roditelja koji protestuju zbog smene direktora OŠ "Svetozar Miletić" u Zemunu. foto:b92.net Ana Brnabić je istakla i da su roditelji imali već konstruktivan i dobar sastanak sa… »
"Najbliži sam Vučićev saradnik i planiram to da ostanem"

"Najbliži sam Vučićev saradnik i planiram to da ostanem"

Vesti online 15.09.2017
Ministarka saobraćaja, infrastrukture i građevinarstva Zorana Mihajlović istakla da je lojalan član SNS, ali da će se uvek boriti za sve što je ispravno. Ona je, komentarišući izjavu stranačkog kolege Vladimira Đukanović da treba da podnese… »
Mihajlović: Poštujem SNS, ostajem najbliži saradnik predsednika

Mihajlović: Poštujem SNS, ostajem najbliži saradnik predsednika

Beta 15.09.2017
Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović izjavila je danas da poštuje Srpsku naprednu stranku (SNS) čiji je član i da planira da ostane najbliži saradnik predsednika Aleksandra Vučića. "Poštujem svoju stranku. Ja sam članica SNS-a i član… »
Mihajlović: Najbliži sam predsednikov saradnik i planiram da to ostanem

Mihajlović: Najbliži sam predsednikov saradnik i planiram da to ostanem

Pravda 15.09.2017
BEOGRAD - Ministarka saobraćaja, infrastrukture i građevinarstva Zorana Mihajlović istakla je danas da je lojalan član SNS, ali da će se uvek boriti za sve što je ispravno. Ona je, odgovarajući na pitanje kako komentariše izjavu stranačkog kolege… »
Mihajlović se oglasila povodom poziva Đukanovića da podnese ostavku

Mihajlović se oglasila povodom poziva Đukanovića da podnese ostavku

Telegraf 15.09.2017
Potpredsednica Vlade kaže da će se uvek boriti za sve ono što je ispravno. Ministarka saobraćaja, infrastrukture i građevinarstva Zorana Mihajlović istakla je danas da je lojalan član SNS, ali da će se uvek boriti za sve što je ispravno. ZA MENE… »

Vesti dana »