Povezane vesti

Nenad Lalatović: Zasluženo smo pobedili

Nenad Lalatović: Zasluženo smo pobedili

Hot sport 17.09.2017
Šef stručnog staba Čukaričkog Nenad Lalatović zadovoljan je igrom svoje ekipe u gostima Bačkoj, gde je upisala nova tri boda. – Mogu da budem jako zadovoljan jer je moja ekipa u poslednje četiri utakmica upisala tri pobede i samo jedan… »
Donald: Jedan od najlepših golova u karijeri, sreća pa Milijaš nije igrao

Donald: Jedan od najlepših golova u karijeri, sreća pa Milijaš nije igrao

Sportski žurnal 17.09.2017
Fudbaler Crvene zvezde Mičel Donald rekao je da je njegov današnji gol protiv Voždovca jedan od najlepših koje je postigao u karijeri i istakao da je najvažnije da je njegova ekipa upisala još jednu pobedu bez primljenog gola. – Sigurno je ovo… »
SL - Ubedljiva Mačva, ''Brđani'' slave Mudrinskog, goleada u Subotici

SL - Ubedljiva Mačva, ''Brđani'' slave Mudrinskog, goleada u Subotici

Sportske.net 17.09.2017
Fudbaleri Mačve pobedili su danas u Šapcu ekipu Radnika sa 4:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije. Fudbaleri Mačve pobedili su danas u Šapcu ekipu Radnika sa 4:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije. Golove za Mačvu postigli su u 25. minutu… »
Lalatović: ''Postalo je kao na pijaci, ja sam i dalje tu, ali...''

Lalatović: ''Postalo je kao na pijaci, ja sam i dalje tu, ali...''

Sportske.net 17.09.2017
Trener fudbalera Čukaričkog Nenad Lalatović rekao je danas da je njegova ekipa apsolutno zasluženo pobedila Bačku. Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima ekipu Bačke sa 3:2, u utakmici desetog kola Super lige Srbije. "Mogu da budem jako… »
Donaldu se osladilo, hoće JOŠ!

Donaldu se osladilo, hoće JOŠ!

Sportske.net 17.09.2017
Zvezdin kapiten pokazao novi kvalitet ove sezone i tu ne želi da stane. Slobodni udarci koje izvodi Mičel Donald, ove sezone su postali veliki adut Crvene zvezde. Odlični vezista je i večeras protiv Voždovca postigao evrogol iz ''slobodnjaka'', kojim… »

Vesti dana »