Povezane vesti

Bogdanov odgovor Teu oduševio Srbiju!

Bogdanov odgovor Teu oduševio Srbiju!

Sportske.net 18.09.2017
Sinoć nije mogao da sakrije suze, ali utisak je da je Bogdan već danas u prepoznatljivom, pobedničkom raspoloženju. Kao što već verovatno znate, Miloš Teodosić je posle sinoćnjeg finala u Istanbulu i poraza Srbije u borbi za evropsku titulu protv… »
Đorđević: "Ponosan sam, momci su dali poslednji atom snage"

Đorđević: "Ponosan sam, momci su dali poslednji atom snage"

Sportske.net 18.09.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević poručio je da je ekstremno ponosan na svoje izabranike koji su u pohodu na medalju dali poslednji atom snage. Košarkaška reprezentacije Srbije osvojila je srebrnu medalju na 40… »
Ponosan: Selektor Đorđević oduševio još jednim potezom

Ponosan: Selektor Đorđević oduševio još jednim potezom

Sportal blic 18.09.2017
Selektor košarkaša Srbije Aleksandar Đorđević još jednom je ponovio koliko je ponosan na svoje izabranike, koji su na Evropskom prvenstvu u Istanbulu osvojili srebrnu medalju. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija - Hvala svima na podršci… »
Šampionski duh: Bogdanova poruka Teodosiću će vas podsetiti zašto toliko volite "orlove"

Šampionski duh: Bogdanova poruka Teodosiću će vas podsetiti zašto toliko volite "orlove"

Sportal blic 18.09.2017
Po završetku finala na Evropskom prvenstvu u košarci između Srbije i Slovenije (85:93), odsutni kapiten naše reprezentacije Miloš Teodosić poslao je snažnu poruku Bogdanu Bogdanoviću, a ovaj mu nije ostao dužan. Foto: milosteodosic4 / Twitter… »
Danilović za Blicsport: Đorđević ostaje selektor

Danilović za Blicsport: Đorđević ostaje selektor

Sportal blic 18.09.2017
Aleksandar Đorđević, selektor koji je Srbiju vodio do tri finala u poslednje četiri godine, na Svetskom prvenstvu, Olimpijskim igrama i ovogodišnjem Evrobasketu, ostaće na toj funkciji, potvrdio je za Blicsport Predrag Danilović, predsednik… »
Video Hrvati slave poraz Srbije: Krive su im sudije, loši su gubitnici, Teodosićeva neverovatna objava

Video Hrvati slave poraz Srbije: Krive su im sudije, loši su gubitnici, Teodosićeva neverovatna objava

Večernje novosti 18.09.2017
Hrvatski mediji su uglavnom bili zadovoljni što je Srbija u finalu izgubila od Slovenije. Hrvatski mediji su jedva dočekali poraz Srbije u finalu Evrobasketa u Istanbulu (93:85). To se može videti po naslovima posle trijumfa Slovenije. Glavne poruke su… »
Štimac o nebeskoj Srbiji: Da te moji sin i ćerka stave na grudi, pa da mogu da umrem!

Štimac o nebeskoj Srbiji: Da te moji sin i ćerka stave na grudi, pa da mogu da umrem!

Mozzart sport 18.09.2017
„Veliki Sale, hvala. Čast je biti pored tebe i ljudi iz stručnog štaba! Srbija iznad svega!“, rekao je centar Srbije. Drugi igraju više, imaju važniju ulogu na terenu i ubacuju više poena, ali niko sa tolikim nabojem ne igra za nacionalni tim… »
Đorđević ostaje selektor za SP u Kini

Đorđević ostaje selektor za SP u Kini

Dnevnik 18.09.2017
Aleksandar Đorđević je razrešio sve dileme – ostaje selektor nacionalnog tima i nakon Evropskog prvenstva u košarci. Sada sleduju obaveze sa Bajernom, ali i kvalifikacioni ciklus za Svetsko prvenstvo 2019. u Kini. „Moji planovi? Klub, za nekoliko… »
Za Tea MVP je Bogdan Bogdanović

Za Tea MVP je Bogdan Bogdanović

Dnevnik 18.09.2017
Miloš Teodosić koji zbog povrede nije mogao da učestvuje na proteklom Evropskom prvenstvu u košarci porukom na Instagramu, dao je svima do znanja šta misli o našim srebrenim momcima. Naime, Teo je objavio fotografiju Bogdana Bogdanovića i ispod nje… »
Sudije ga izvele iz takta: Kako se Đorđević iskupio za prolazak pored Ane Brnabić /foto/

Sudije ga izvele iz takta: Kako se Đorđević iskupio za prolazak pored Ane Brnabić /foto/

Sportal blic 18.09.2017
Po završetku finalne utakmice na Evropskom prvenstvu u košarci između Srbije i Slovenije (85:93), među onima koji su čestitali akterima borbe za zlato bila je i predsednik Vlade naše zemlje, Ana Brnabić. Pozdravila se sa svim našim košarkašima… »
Evrobasket reakcije "a,: bre, braćo Slovenci, je l' se mi vama mešamo u skijanje?"

Evrobasket reakcije "a,: bre, braćo Slovenci, je l' se mi vama mešamo u skijanje?"

Sportal blic 18.09.2017
Finale Evropskog prvenstva u košarci, u kome je reprezentacija Slovenije pobedila Srbiju sa 93:85, izazvalo je reakcije širom planete. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Slovenački košarkaši slave evropsku titulu Jednu od najduhovitijih, na… »
I "Delija" Slovenac citirao Mutu!

I "Delija" Slovenac citirao Mutu!

Sportske.net 18.09.2017
U trenucima najvećeg slavlja, slovenački reprezentativac setio se čuvenih reči našeg Mute... Bivši košarkaš Crvene zvezde mts Jaka Blažič, sinoć je sa reprezentacijom Slovenije osvojio titulu prvaka Evrope, posle pobede u finalu nad Srbijom… »
E, da su oni bili tu: Oglasili se svi od Tea do Bjelice, samo jednog momka nema (foto)

E, da su oni bili tu: Oglasili se svi od Tea do Bjelice, samo jednog momka nema (foto)

Hot sport 18.09.2017
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebro na Eurobasketu u Istanbulu, a posle poraza u finalu od Slovenije oglasili su se svi srpski igrači koji uglavnom zbog povreda nisu mogli da nose dres ‘orlova’. Prvi se oglasio kapiten Miloš… »
Bogdan zaplakao dok je davao izjavu, novinari na ivici suza: Krivo mi je što sam izgubio snagu... Nema veze! (video)

Bogdan zaplakao dok je davao izjavu, novinari na ivici suza: Krivo mi je što sam izgubio snagu... Nema veze! (video)

Press 18.09.2017
Pogledajte kako je to izgledalo u miks zoni, kolege su bile na ivici suza. Foto: Telegraf.rs Najbolji igrač Srbije Bogdan Bogdanović nije mogao da sakrije emocije posle poraza od Slovenije u finalu Evropskog prvenstva. Očekivao je zlato, ali je posle… »
Srbijo, budi ponosna: Evo šta su "orlovima" poručili odsutni reprezentativci

Srbijo, budi ponosna: Evo šta su "orlovima" poručili odsutni reprezentativci

Sportal blic 18.09.2017
Nije mogao selektor Aleksandar Đorđević na Evrobasketu da računa na sedmoricu košarkaša sa kojima je odveo Srbiju do olimpijskog srebra, ali je ipak ostvario podvig. Drugo mesto na šampionatu našeg kontinenta oduševilo je i odsutne "orlove"… »
Ova fotografija sa Evrobasketa je dobila najviše lajkova

Ova fotografija sa Evrobasketa je dobila najviše lajkova

Sportal blic 18.09.2017
Košarka je timski sport, ali ne čini samo jedan tim igru. O tome govori i fotografija koja je na društvenim mrežama sakupila najviše pozitivnih reakcija ljubitelja ovog sporta. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Povređeni 18-godišnjak Luka… »
Teo "izabrao" - Ovo je njegov MVP!

Teo "izabrao" - Ovo je njegov MVP!

Sportske.net 18.09.2017
Poruka stigla i preko bare... Miloš Teodosić se oporavlja pred NBA avanturu u Klipersima, jasno bio je srcem uz svoju ekipu i drugove iz reprezentacije. Njegov izbor je jasan i trebalo bi da bude putokaz za budućnost momku koji takođe uskoro stiže u… »
Poruka Za sva vremena: Štimac je posle finala imao šta da kaže i odsutnim košarkašima Srbije

Poruka Za sva vremena: Štimac je posle finala imao šta da kaže i odsutnim košarkašima Srbije

Sportal blic 18.09.2017
Nije bilo lako našim košarkašima posle finala Evrobasketa, Slovenija je odnela pobedu (93:85) i prvi put u istoriji postala kontinentalni šampion, a "orlovima" je ostalo da se zadovolje srebrom. Porazi u finalima nikada nisu laki, ali i u tim… »
Đorđević: Nismo se skrivali, uzdignutog čela i hrabro

Đorđević: Nismo se skrivali, uzdignutog čela i hrabro

Novi magazin 18.09.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević zahvalio je igračima koji su uložili veliku želju, volju i rad tokom celog leta i čestitao im je na nastupu u večerašnjem porazu od Slovenije u finalu Evropskog prvenstva. "Ja moram… »
Slovenci zbunili i svoje navijače: Osvojili Evrobasket, pa citirali Mutu i Miroslava Ilića

Slovenci zbunili i svoje navijače: Osvojili Evrobasket, pa citirali Mutu i Miroslava Ilića

Sportal blic 18.09.2017
Slovenačka reprezentacija prvi put u istoriji košarke postala je prvak Evrope, pa i ne čudi veliko slavlje u njenom taboru. Toliko, da se slavilo uz citiranje naših poznatih ličnosti, dva Miroslava - Nikolića, pomoćnog trenera "orlova", i - Ilića… »
Zaslužili su: Evo kada je doček za "orlove" ispred balkona

Zaslužili su: Evo kada je doček za "orlove" ispred balkona

Sportal blic 18.09.2017
Košarkaši Srbije vraćaju se kao evropski vicešampioni, sa EP iz Istanbula donose srebrnu medalju, što je veliki uspeh i zato će biti dočekani u Beogradu. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nisu "orlovi" zlatni, ali su se borili, "ginuli" u… »
Najmlađi "orlovi" ponosni na srebro i tim

Najmlađi "orlovi" ponosni na srebro i tim

Mondo 18.09.2017
Vasilije Micić i Marko Gudurić osvojili su prvu medalju na velikim seniorskim takmičenjima. Dvojica najmlađih reprezentativaca Srbije na Eurobasketu u Istanbulu, Vasilije Micić (23) i Marko Gudurić (22), bili su smireniji posle poraza od Slovenije u… »
Zbog ovoga ga Srbija još više voli: Bogdanović zaplakao posle finala, i svi sa njim /video/

Zbog ovoga ga Srbija još više voli: Bogdanović zaplakao posle finala, i svi sa njim /video/

Sportal blic 18.09.2017
Posle finalne utakmice na Evropskom prvenstvu u košarci između Srbije i Slovenije (85:93), u Istanbulu su emocije bile pomešane. Sa jedne strane oduševljenje novih prvaka, sa druge tuga u našem taboru. Jedan igrač se, međutim, izdvojio. Bogdan… »
Emotivna poruka Tea Bogdanu i "orlovima"

Emotivna poruka Tea Bogdanu i "orlovima"

Vesti online 18.09.2017
Malo je onih koji nisu pomislili u finišu finala Eurobasketa, kada se lomilo - eh da nam je Teu tu. Nije bilo našge kapitena u Istanbulu zbog povrde, ali je duhom bio uz saigrače. Nažalost, Srbije je opet ostala bez zlata, objedinivši vicešampionske… »
"Vesti" na Eurobasketu: Suze govore sve, tako blizu zlata, ali...

"Vesti" na Eurobasketu: Suze govore sve, tako blizu zlata, ali...

Vesti online 18.09.2017
Srbija je na Evropskom prvenstvu u Istanbulu objedinila titule svetskog, olimpijskog i evropskog vicešampiona u košarci i tako će biti još bar dve godine do Svetksog kupa u Kini. Reprezentacija suočena sa brojnim teškoćama zbog povreda i otkaza… »
Srbija osvojila srebro na EP u košarci

Srbija osvojila srebro na EP u košarci

Danas 18.09.2017
Reprezentacija Slovenije novi je prvak Evrope u košarci, a do najvećeg uspeha u istoriji svoje zemlje došla je nakon pobede u finalu nad Srbijom od 93:85. Do pobede su Zmajčeki došli pre svega zbog bolje igre u prvom poluvremenu, kada su ubacili čak… »
Reakcije: Bravo momci, vi ste ponos i uzori Srbije!

Reakcije: Bravo momci, vi ste ponos i uzori Srbije!

Večernje novosti 18.09.2017
Posle osvojene srebrne medalje i poraza od Slovenije u finalu na društvenim mrežama su se mnogi oglasili i pružili podršku srpskim košarkašima. Srebro oko vrata, doček ispred čuvenog balkona i velika podrška za srspke košarkaše! Posle poraza u… »
To može samo šampion: Evo ko je Bogdanu i "orlovima" skinuo kapu u Istanbulu

To može samo šampion: Evo ko je Bogdanu i "orlovima" skinuo kapu u Istanbulu

Sportal blic 18.09.2017
Najbolji slovenački košarkaš Goran Dragić istakao je da mu je titula kontinentalnog prvaka ostvarenje sna. Ujedno, zvanično najbolji igrač (MVP) Evropskog prvenstva čestitao je Srbiji na odličnim igrama, a posebno jednom našem asu. Foto: RAS… »
Dragić posle 35 poena: Verovatno poslednji meč

Dragić posle 35 poena: Verovatno poslednji meč

Mondo 18.09.2017
"Ne šalim se, zapamitete moje reči, on će biti jedan od najboljih košarkaša sveta", prokomentarisao je Goran Dragić svog saigrača Luku Dončića. Briljantnom partijom u finalu Goran Dragić omogućio je prvo svojoj reprezentaciji da se odlepi tokom… »
"Vi ste šampioni": Evo ko je za Tea najbolji na EP /foto/

"Vi ste šampioni": Evo ko je za Tea najbolji na EP /foto/

Sportal blic 18.09.2017
Koliko bi našoj selekciji bilo lakše da je na terenu bio Miloš Teodosić... Povreda je bila jača od kapitena, nije mogao da pomogne, ali pratio je ceo Evrobasket, kao i finale i poraz od Slovenije. Uz sliku Bogdana Bogdanovića, Teo je poslao jasnu… »
Bogdanović: Teško mi je palo, ne zato što sam promašio, nego...

Bogdanović: Teško mi je palo, ne zato što sam promašio, nego...

Sportski žurnal 18.09.2017
Bogdan Bogdanović je rekao da je njegova ekipa ponosna na osvojenu srebrnu medalju i da je poraz u finalu veliko iskustvo. - Ponosni smo na ovu medalju. Hvala navijačima koji su nas bodrili i bili uz nas tokom svih ovih utakmica i posebno u finalu. Ovo… »
Đorđević: Doveo sam 12 najboljih igrača, Jović igrao pod blokadom, Lazić bi bio idealan za ovakav meč...

Đorđević: Doveo sam 12 najboljih igrača, Jović igrao pod blokadom, Lazić bi bio idealan za ovakav meč...

Večernje novosti 17.09.2017
Uvek je srebro i ostaće zapamćeno kao srebro. Hvala igračima koji su bili fantastični. Izabrali smo put neskrivanja - jasan je selektor Srbije. Nije bio selektor Aleksandar Đorđević zadovoljan srebrnom medaljom sa Evrobasketa. Ipak, čestitao je… »
Vera u svoje: Jedna Saletova rečenica pokazala je koliko ceni žrtvu “orlova”

Vera u svoje: Jedna Saletova rečenica pokazala je koliko ceni žrtvu “orlova”

Sportal blic 17.09.2017
Mogli su da imaju slobodno leto, a ipak su žrtvovali sve za Srbiju. Svi su ih otpisali, a oni su stigli do srebra. Srbija je zemlja košarke, a “orlovi” su možda i jedina ekipa koja bez sedam važnih igrača može da se nosi sa svima. Selektor… »
Odjeci: Micić: Ovo nije bilo dovoljno za zlato

Odjeci: Micić: Ovo nije bilo dovoljno za zlato

Sportal blic 17.09.2017
Šteta... Košarkaši Srbije su drugi u Evropi. U finalu smo izgubili od Slovenije, a povređenog Stefana Jovića solidno je zamenio Vasilije Micić. Foto: RAS Srbija Plejmejker naše selekcije ističe da cela nacija mora da bude ponosna. Foto: Aleksandar… »
Bogdan u suzama: Krivo mi je, izgubili smo na težak način

Bogdan u suzama: Krivo mi je, izgubili smo na težak način

Sportal blic 17.09.2017
Najbolji srpski košarkaš na EP, i član najbolje petorke šampionata, Bogdan Bogdanović je istakao da saigrači i on moraju da budu ponosni na osvojenu srebrnu medalju, mada nije krio, uz suze, koliko mu je teško pao poraz u finalu od Slovenije. Foto… »
Vi ste naš ponos: Srebro za Srbiju, Slovenci osvojili istorijsko zlato!

Vi ste naš ponos: Srebro za Srbiju, Slovenci osvojili istorijsko zlato!

Sportal blic 17.09.2017
Niste na krovu Evrope, ali ste za nas heroji, vi ste naš ponos! Košarkaši Srbije osvojili su srebrnu medalju na Evrobasketu, pošto su u finalu izgubili od reprezentacije Slovenije sa 93:85 (20:22, 36:25, 15:20, 22:18). Foto: RAS Srbija Ovaj put nisu… »
Ovo svi komentarišu: Srbi Srbima uzeli zlato

Ovo svi komentarišu: Srbi Srbima uzeli zlato

Sportal blic 17.09.2017
Čudno je... Trojke proslavljaju sa tri visoko podignuta prsta, u svlačionici slave na srpskom jeziku, a zlatnu medalju doneli su Sloveniji. U triler finalu Evrobasketa Srbija je izgubila (93:85), a zlatnu medalju našem rivalu doneo je niko drugi nego… »

Vesti dana »