Povezane vesti
Turisti kojima su na Kipru bili oduzeti pasoši vratili se u Srbiju
Radio 021 18.09.2017
Srpski turisti koji su na putu ka severnom delu Kipra bili zadržani u Larnaki, vratili su se u Srbiju, kažu u Ministarstvu spoljnih poslova. Od 26 turista, sedmoro se odmah u nedelju povratnim letom vratilo u Srbiju, a preostali kojima su bili oduzeti… »
Svi srpski turisti se vratili iz Larnake
RTV 18.09.2017
BEOGRAD, LARNAKA - Srpski turisti, koji su na putu ka severnom delu Kipra bili zadržani u Larnaki, vratili su se u Srbiju, rečeno je danas Tanjugu u Ministarstvo spoljnih poslova. Od 26 turista, sedmoro se odmah povratnim letom vratilo u Srbiju, zatim je… »
Srpskim turistima koji idu na sever Kipra oduzeti pasoši
Vesti online 18.09.2017
Grupa od 27 srpskih turista koja je putovala na severni deo Kipra, zadržana je u Larnaki, gde su im oduzeti pasoši, rečeno je danas Tanjugu u Nacionalnoj asocijaciji turističkih agencija (Juta). Srpski konzul je razgovarao sa vlastima u Larnaki i… »
Drama naših turista Na ulasku u severni deo Kipra uzeti im pasoši, neki deportovani, neki zadržani u Larnaki!
Večernje novosti 17.09.2017
Devetnaestoro srpskih turista ostalo na aerodromu, oduzeta su im dokumenta i i ne znaju kada će biti vraćeni u zemlju. Nekoliko putnika, među njima i majke sa decom, odmah vraćeno za Beograd. SRPSKI turisti koji su u aranžmanu nekoliko naših agencija… »
Vesti dana »
Veliki broj bajkera kod Palate Srbija, odakle će krenuti na skup "Srbija jedna porodica" (foto i video)
Euronews pre 22 minutajoš 51 povezana
„Srbija, jedna porodica“: Danas veliki skup SNS u Beogradu uz celodnevni program i obraćanje Vučića
NIN pre 21 minutajoš 30 povezanih
Hezbolah uvlači bliski istok u oganj pakla: Ne priznaju sporazum Libana i Izraela, spremaju haos
Večernje novosti pre 22 minutajoš 62 povezane
Razorni zemljotresi u Venecueli: Više od 900 mrtvih, desetine hiljada nestalih
BBC News pre 4 satijoš 28 povezanih





