Povezane vesti

Kapetan Dragan pred sudom: Veće su šanse da sam komandovao Gotovini nego JNA!

Kapetan Dragan pred sudom: Veće su šanse da sam komandovao Gotovini nego JNA!

Pravda 21.09.2017
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan, odbacio je krivicu za ratne zločine nad hrvatskim vojnicima i civilima. On je iznoseći odbranu pred Županijskim sudom u Splitu rekao da su “veće šanse da je komandovao Anti Gotovini nego JNA”… »
Dragan Vasiljković ponovo odbacio krivicu za ratne zločine

Dragan Vasiljković ponovo odbacio krivicu za ratne zločine

Slobodna Evropa 21.09.2017
Jedan od vođa srpskih paravojnih formacija tokom rata u Hrvatskoj, Dragan Vasiljković, poznat kao kapetan Dragan, odbacio je danas na sudu u Splitu krivicu za ratni zločin nad hrvatskim vojnicima i civilima u ratu 90-tih, prenosi Beta. Iznoseći… »
Kapetan Dragan odbacio optužbe za ratni zločin

Kapetan Dragan odbacio optužbe za ratni zločin

N1 Info 21.09.2017
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan, koga optužnica Županijskog državnog tužilaštva tereti za ratne zločine nad hrvatskim vojnicima i civilima, je iznoseći svoju odbranu pred splitskim Županijskim sudom odbacio krivicu za sve što mu… »
Kapetan Dragan počeo odbranu: Ovaj proces je montiran iz šovinističkih pobuda

Kapetan Dragan počeo odbranu: Ovaj proces je montiran iz šovinističkih pobuda

Kurir 21.09.2017
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan, jutros je u Splitu izneo svoju odbranu na kraju suđenja za ratni zločin i istakao da je nevin a da je proces protiv njega montiran iz, kako je naveo, šovinističkih pobuda. "Ovo nema veze s ratnim… »
Kapetan Dragan: Montiran proces iz šovinističkih pobuda

Kapetan Dragan: Montiran proces iz šovinističkih pobuda

RTS 21.09.2017
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan, jutros je u Splitu izneo svoju odbranu na kraju suđenja za ratni zločin. Istakao je da je nevin a da je proces protiv njega montiran iz, kako je naveo, šovinističkih pobuda. Vasiljković kaže da "ovo… »
Odbrana kapetana Dragana u Splitu: Ovo je opresivni fašistički progon nad Srbima, ratni zločin pre rata u Kninu je…

Odbrana kapetana Dragana u Splitu: Ovo je opresivni fašistički progon nad Srbima, ratni zločin pre rata u Kninu je…

Telegraf 21.09.2017
- Čovek vam je dao tri izjave koje veze s vezom nemaju. To su takve budalaštine. Tog čoveka u životu nisam video, a ja sam na osnovu njegovog iskaza 12 godina u zatvoru. Nigde toga u praksi zapadnog sveta nema. I Alojzije Stepinac je bio u kućnom… »

Vesti dana »

Izrael ponovo napada Liban

Izrael ponovo napada Liban

Politika pre 24 satajoš 89 povezanih
Zvezdi samo pohvale, provukla se Benfika na "Mitiću"!

Zvezdi samo pohvale, provukla se Benfika na "Mitiću"!

Sportske.net pre 3 satajoš 24 povezane