Povezane vesti

Kovačević: Izbori u Beogradu u decembru jer se podrška kruni

Kovačević: Izbori u Beogradu u decembru jer se podrška kruni

N1 Info 25.09.2017
Dramaturg Siniša Kovačević izjavio je u Novom danu da misli da će izbori u Beogradu zaista biti održani u decembru, kako pišu beogradski mediji, jer smatra da Srpskoj naprednoj stranci (SNS) kasniji termin ne odgovara zbog toga što se podrška u… »
Ide li Beograd pre vremena na izbore?

Ide li Beograd pre vremena na izbore?

N1 Info 25.09.2017
Srbija bi ove godine mogla još jednom na glasanje, pa bi izbori za Skupštinu grada Beograda, umesto na proleće sledeće godine, mogli da budu održani početkom decembra. Mediji spekilišu - vlast ne demantuje. : N1 Iako misli da to nije najbolje… »
Vučić: Nije najbolje da beogradski izbori budu u decembru

Vučić: Nije najbolje da beogradski izbori budu u decembru

N1 Info 25.09.2017
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić ne misli da je najbolje da izbori za Skupštinu Beograda budu u decembru, ali je naveo da se neće protiviti toj odluci. Upitan o tome da li je doneta odluka o beogradskim izborima, Vučić je rekao da… »
Vučić o beogradskim izborima: Ne mislim da je baš najbolje da budu u decembru, ali neću da se protivim

Vučić o beogradskim izborima: Ne mislim da je baš najbolje da budu u decembru, ali neću da se protivim

Telegraf 25.09.2017
Ja sam rekao ljudi idite i nemojte da se plašite... Idite i pobedite - rekao je Vučić. Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da je najbolje da izbori za Skupštinu Beograda budu u decembru, ali da… »
U Srbiji nema građana prvog i drugog reda, gradimo najmodernije puteve u celoj zemlji: Vučić na otvaranju deonice Krepoljin…

U Srbiji nema građana prvog i drugog reda, gradimo najmodernije puteve u celoj zemlji: Vučić na otvaranju deonice Krepoljin…

Telegraf 25.09.2017
Predsednik Srbije je rekao da je želja i namera ne samo da ljudi ostanu već i da se oni koji su otišli vrate, uz podsećanje da je Homolje platilo visoku cenu za slobodu Srbije i da su ljudi koji ovde žive zaslužili dužno poštovanje. Predsednik… »
"Blic" saznaje: Izbori u Beogradu 10. decembra

"Blic" saznaje: Izbori u Beogradu 10. decembra

Glas Zapadne Srbije 25.09.2017
Izbori u Beogradu mogli bi da budu održani 10. decembra, saznaje "Blic". Kako je za "Blic" nezvanicno potvrđeno u vrhu SNS, šef gradskog odbora Nebojša Stefanović je na sastanku naprednjaka pomenuo ovaj datum kao jednu od mogućnosti. - Stefanović… »

Vesti dana »