Povezane vesti
Policijski sindikat: Policajac koji je ubio Luku Miškovića spasao mnoge živote
Novi magazin 26.09.2017
Nezavisni policijski sindikat Srbije saopštio je večeras da ubistvo policiji od ranije poznatog Luke Miškovića u nedelju na Dorćolu, u Beogradu, i rezultati Sektora unutrašnje kontrole MUP-a potkrepljuju tvrdnju tog sindikata da se mora pooštriti… »
Policajac koji je usmrtio napadača ispred kafane na Dorćolu, nije prekršio ovlašćenja
Press 26.09.2017
Unutrašnja kontrola MUP istražila obračun na Dorćolu. Foto: Telegraf.rs Istragom Unutrašnje kontrole MUP utvrđeno je da je inspektor u civilu postupio po zakonu kad je u nedelju oko dva sata iza ponoći službenim pištoljem ubio Luku Miškovića (27) ispred… »
Krvava noć na Dorćolu: Policajac ubio kriminalca!
Kurir 26.09.2017
BEOGRAD - Luka Mišković (27) iz Beograda ubijen je u pucnjavi koja se dogodila juče oko dva sata iza ponoći na Dorćolu, ispred konobe „Akustik“. Njega je usmrtio policijski inspektor koji se zatekao u kafiću, nakon što je Mišković prethodno pucao na… »
Vesti dana »

Promena vremena: Posle promenljivog vikenda, očekuje nas toplotni talas
Serbian News Media pre 16 minutajoš 20 povezanih

Na graničnom prelazu Batrovci zadržavanja i do šest sati pri izlazu iz Srbije
Nova pre 51 minutajoš 14 povezanih

Ima mrtvih i ranjenih! Rusi izveli žestoke udare na Dnjepropetrovsku oblast! Pogođeno sedam kuća i autobus! Na meti i ostali objekti! (foto)
Kurir pre 1 satjoš 9 povezanih

Vučević: Kraj naredne godine realan i odgovoran datum za sledeće parlamentarne izbore
Danas pre 1 satjoš 6 povezanih

Volstrit džornal: Pentagon zabranio Ukrajini da američkim raketama gađa ruske teritorije
RTS pre 1 satjoš 8 povezanih